Zostało nam tylko 31 lat! TO stanie się z nami w 2050 roku!
Przepowiedni na temat końca świata było już tyle, że trudno je zliczyć. Jeśli wierzyć jasnowidzom i innej maści wizjonerom - Armagedon powinien wydarzyć się jeszcze w tym tygodniu. Czy tak się stanie? Szanse na to są raczej niewielkie. Ale czy to oznacza, że jesteśmy całkowicie bezpieczni? Najnowsze teorie naukowców wcale nas nie uspokajają.
 

Jeśli nie dojdzie do wojny nuklearnej, powtórnego przyjścia Chrystusa czy ataku kosmitów, to i tak wykończymy się sami - przekonują eksperci z Breakthrough National Centre for Climate Restoration. Australijscy badacze podali nawet datę, kiedy może dojść do najgorszego.

Zostało nam tylko 31 lat, zanim sytuacja całkowicie wymknie się spod kontroli. W 2050 roku ma być naprawdę źle.

Wcześniejsze wyliczenia mówiły o tym, że w kolejnych dekadach klimat jeszcze bardziej się ociepli. O około 2 stopnie Celsjusza. Niby niewiele, ale i tak wywołałoby bardzo negatywne skutki. Wyniki ostatnio wykonanych pomiarów i badań wykazują, że będą to jednak 3 stopnie. A to już katastrofa.

Trzydzieści pięć procent globalnej powierzchni lądu oraz około 55 proc. światowej populacji będzie przez 20 dni w roku narażone na śmiercionośne warunki, poza progiem ludzkiej przeżywalności

- czytamy na radiozet.pl, które cytuje naukowców z Melbourne. Z ich obserwacji wynika, że słońce zacznie nas dosłownie palić.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 czerwca 2019 o 10:06 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

Nawet 90% ludzi nie lubi słyszeć dźwięku swojego głosu nagranego w telefonie bądź kamerze wideo.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 19 września 2019 o 18:09

NASA poszukuje pracowników do badań laboratoryjnych. Za 10 tygodni leżenia w łóżku dzień i noc oferuje 18 tys. dolarów (71 tysięcy złotych).

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 19 września 2019 o 18:09 przez Defdef

W Brazylii każdy więzień może skrócić swój wyrok o cztery dni, czytając jedną książkę.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 września 2019 o 15:09 przez Defdef

John Carpenter to pierwsza osoba, która wygrała amerykańską wersję Milionerów. Mężczyzna w ostatnim pytaniu użył "telefonu do przyjaciela" tylko po to, żeby poinformować swojego ojca, że nie potrzebuje jego pomocy, bo zna odpowiedź na pytanie i za parę sekund będzie milionerem.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 września 2019 o 15:09

1-3% ludzi posiada zmutowany gen hDEC2, dzięki czemu mogą normalnie funkcjonować śpiąc 3-5 godzin dziennie.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 września 2019 o 20:09