„W ten sposób każdy mężczyzna może powstrzymać się od wytrysku 8 razy dłużej” - ekspertka od seksu radzi
Ekspertką, o której mowa, jest Nadia Bokody, która prowadzi nawet swój własny kanał w serwisie YouTube. Nadia twierdzi, że bardzo często spotyka się z problemem przedwczesnego wytrysku. W tej jednej sprawie dostaje najwięcej wiadomości od fanów. Wszyscy piszą do niej z prośbą o radę. 

Nadia twierdzi, że są dwa klucze do sukcesu. Najlepiej jednak stosować je razem, wtedy mamy największą gwarancję, że nam się uda osiągnąć zamierzony efekt. 

Pierwsza porada dotyczy terapii poznawczo-behawioralnej. Chodzi o praktykowanie pewnych metod do momentu, aż staną się one naszą drugą naturą. Chodzi więc tylko i wyłącznie o to, aby w trakcie samodzielnych ćwiczeń (masturbacji) starać się wytrzymywać jak najdłużej bez orgazmu. Robimy to tak długo, aż wejdzie nam to w nawyk. 

Druga porada dotyczy doprowadzania się do granicy możliwości. Ekspertka twierdzi, że w trakcie masturbacyjnych ćwiczeń warto nie doprowadzać się do orgazmu, a jedynie na samą jego granicę. 

Jeśli będziemy praktykować te dwie metody, po pewnym czasie powinniśmy dostrzec pierwsze rezultaty. Zdaniem Nadii w ten sposób mężczyzna może wydłużyć czas swojego stosunku nawet ośmiokrotnie. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 czerwca 2019 o 18:06 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 czerwca 2019 o 17:06 przez e-wonsz
Europa przygotowuje się na nadejście czegoś strasznego. Ostatnim razem zmarło tysiące osób
Jeśli planujecie właśnie swoje wakacje - róbcie to mądrze i z głową. Miejcie też na uwadze pewne kwestie, które dość trudno przeoczyć ostatnimi czasy. Mamy tu na myśli oczywiście zabójczo (dosłownie) wysokie temperatury. Meteorolodzy przewidują, że w przyszłym tygodniu Europę nawiedzi prawdziwe piekło. Jeśli więc zamierzaliście wygrzewać się gdzieś w słońcu we Włoszech, Hiszpanii, Francji czy Portugalii - lepiej zmieńcie swoje plany. 

Ostatni raz, kiedy na Starym Kontynencie było tak gorąco, pamiętają tylko ludzie, którzy mają już co najmniej 20 lat na karku. Miało to bowiem miejsce w 2003 roku, a wiadomo, że świadome dzieciństwo zaczyna się dopiero po kilku latach życia. Wracając jednak do tematu - w 2003 roku temperatury osiągały tak ekstremalny poziom, że w samej Francji w krótkim czasie zmarło aż 15 000 osób. 

Właśnie wtedy słupki rtęci na południu kraju pokazywały aż 44,1*C. Przewiduje się, że Bramy Piekieł otworzą się ponownie i w ciągu najbliższych kilkunastu dni Europa znów zostanie nawiedzona przez ekstremalne upały. Najgorzej będzie właśnie we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii. Nasz kraj wciąż będzie stosunkowo chłodny, bo u nas termometry pokażą zaledwie 35*C na południu kraju. 

Jeśli więc chcecie wybrać się gdzieś na urlop, a wypada wam on akurat w przyszłym tygodniu, lepiej udajcie się gdzieś na daleką północ - może być nawet północ naszego kraju. Tam powinno być w miarę znośnie.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 18:06 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez MarcinZfejsa
Źródło: youtube
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez Defdef