„W ten sposób każdy mężczyzna może powstrzymać się od wytrysku 8 razy dłużej” - ekspertka od seksu radzi
Ekspertką, o której mowa, jest Nadia Bokody, która prowadzi nawet swój własny kanał w serwisie YouTube. Nadia twierdzi, że bardzo często spotyka się z problemem przedwczesnego wytrysku. W tej jednej sprawie dostaje najwięcej wiadomości od fanów. Wszyscy piszą do niej z prośbą o radę. 

Nadia twierdzi, że są dwa klucze do sukcesu. Najlepiej jednak stosować je razem, wtedy mamy największą gwarancję, że nam się uda osiągnąć zamierzony efekt. 

Pierwsza porada dotyczy terapii poznawczo-behawioralnej. Chodzi o praktykowanie pewnych metod do momentu, aż staną się one naszą drugą naturą. Chodzi więc tylko i wyłącznie o to, aby w trakcie samodzielnych ćwiczeń (masturbacji) starać się wytrzymywać jak najdłużej bez orgazmu. Robimy to tak długo, aż wejdzie nam to w nawyk. 

Druga porada dotyczy doprowadzania się do granicy możliwości. Ekspertka twierdzi, że w trakcie masturbacyjnych ćwiczeń warto nie doprowadzać się do orgazmu, a jedynie na samą jego granicę. 

Jeśli będziemy praktykować te dwie metody, po pewnym czasie powinniśmy dostrzec pierwsze rezultaty. Zdaniem Nadii w ten sposób mężczyzna może wydłużyć czas swojego stosunku nawet ośmiokrotnie. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 czerwca 2019 o 18:06 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Dlaczego Mark Zuckerberg codziennie nosi te same ubrania? Odpowiedź was zaskoczy!
Z czym kojarzy wam się bogactwo? Pewnie oczyma wyobraźni widzicie szybkie sportowe samochody, wielkie wille z basenem, codzienne wypady do innej stolicy któregoś z krajów na świecie, podróżowanie, kupowanie sobie ogromnej ilości rzeczy. Całej masy ciuchów i najlepiej osobnego domu, który byłby szafą. Ach, tak pewnie wiele osób postrzega właśnie bogactwo. 

Czym jednak bogactwo jest w rzeczywistości? Wystarczy przyjrzeć się najbardziej zamożnym osobom na świecie. Oni zwykle zajęci są robieniem tego, w czym są najlepsi: a więc robieniem pieniędzy. Nie mają czasu na podróże, zakupy i inne tego typu rzeczy. Taki Bill Gates, Mark Zuckerberg czy Steve Jobs. Oni przecież prawie codziennie chodzą w tych samych ubraniach. 

Okazuje się jednak, że ma to swoje przyczyny i wcale nie są one takie niedorzeczne. O czym konkretnie mowa? Zapraszamy dalej! 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 sierpnia 2019 o 22:08 przez e-wonsz
Kamil Durczok miał we krwi inne substancje oprócz alkoholu, kiedy spowodował wypadek
Wypadek samochodowy Kamila Durczoka odbił się bardzo szerokim echem w całym internecie. Mężczyzna przejechał wcześniej około 370 km zanim doszło do kolizji w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego, wracał akurat z urlopu do Katowic. Według informacji dziennikarz miał we krwi 2,6 promila alkoholu. Okazuje się jednak, że w jego krwi wykryto coś jeszcze.

Był to lek o nazwie nordiazepam, jest to silny psychotrop z grupy benzodiazepin. Stosuje się go głównie w celu leczenia stanów lękowych. Prowadzenie samochodu pod wpływem leku nie jest zabronione. Jedynie lekarze stanowczo tego odradzają. 

Nie jest powiedziane, że Durczok był wciąż pod wpływem leku. Okres półtrwania substancji w organizmie potrafi być bardzo długi i może wynosić nawet 100 godzin. Wychodzi więc na to, że dziennikarz mógł zażyć lek nawet kilka dni wcześniej. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 16 sierpnia 2019 o 19:08 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja