Ten sposób pozwala na upalenie się marihuaną najbardziej, jak tylko się da. Naukowcy odkryli jak to zrobić
W tym wypadku postawiono na dwa główne sposoby przyjmowania używki do organizmu. Mowa o paleniu jej i wciąganiu do płuc dymu, lub mowa o tzw. waporyzacji, gdzie susz nie jest palony lecz podgrzewany, a palacz wciąga wytworzone w ten sposób opary, które nie są wcale dymem. 

Do badania zatrudniono 17 dorosłych osób obojga płci, które z trawką miały już wcześniej do czynienia. Następnie podawano im susz i proszono ich, aby przyjmowali go na różne sposoby. Kolejnym krokiem badania było zamknięcie ich sam na sam z własnymi myślami w ciemnym pokoju, a następnie podano im kwestionariusz z pytaniami do wypełnienia.

Okazało się, że podanie dawki liczącej aż 25 mg czystego THC sprawia, że każdy będzie na ostrym haju. I to niezależnie od tego, czy marihuana zostanie wypalona czy waporyzowana. Jeden z uczestników badania wymiotował, kilku nie było w stanie zbyt dobrze funkcjonować, a kolejny miał halucynacje. 

Podawano więc nieco mniejsze dawki. Dopiero dzięki nim udało się wyłonić zdecydowanego zwycięzcę. Okazuje się, że waporyzacja jest dużo bardziej ekonomicznym sposobem przyjmowania marihuany do organizmu. Palacz będzie w stanie być na dużo większym haju, przyjmując taką samą ilość suszu. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 15 maja 2019 o 19:05 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 sierpnia 2019 o 15:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://przeambitni.pl/na-instagramie-jest-reakcja-agnieszka-starak-wozniak-na-zaginiecie-swojego-meza/
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 sierpnia 2019 o 20:08 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 sierpnia 2019 o 14:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.pudelek.pl/artykul/150101/michal_trzeciakowski_komentuje_domniemany_romans_z_julia_wieniawa_odpdolcie_sie/
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 sierpnia 2019 o 13:08 przez MarcinZfejsa
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 sierpnia 2019 o 12:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25102544,se-27-latka-z-ktora-plywal-piotr-wozniak-starak-to-nie.html