Szokujące zdjęcia dwóch brutalnie pobitych lesbijek w kałuży krwi. "Bo nie chciały się całować"
Melania Geymonat, 28, była z dziewczyną 30 maja  w północno-zachodnim. Kobieta mówi, że gang młodych mężczyzn zaatakował ich we wczesnych godzinach w autobusie prowadzącym na lotnisko. Wspomniana grupa poprosiła ich o pocałunek, żeby mogli oglądać, zbliżenie dwóch lesbijek. Miss Geymonat opublikowała teraz zdjęcia swoich obrażeń, aby zwiększyć świadomość ludzi. 

Panna Geymonat dodała: „Chcieli, żebyśmy się pocałowali, żeby mogli nas obserwować. Próbowałem rozładować sytuację, ponieważ nie jestem osobą konfliktową, mówiąc im, żeby zostawili nas w spokoju, ponieważ moja dziewczyna Chris nie czuje się dobrze". 

Obie kobiety zostały zabrane do szpitala na leczenie obrażeń twarzy. Panna Geymonat powiedziała, że ​​jeden z mężczyzn mówił po hiszpańsku, a inni mieli brytyjskie akcenty. 

Panna Geymonat, która przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii w lutym i ma roczny urlop naukowy, powiedziała, że ​​czuła się bezpieczna jako lesbijka  w Londynie. 

Ale po ataku opublikowała zdjęcie, aby zwiększyć świadomość przemocy wobec lesbijek i gejów.

Panna Geymonat dodała: „To nie jest coś odizolowanego, to powszechne. Byliśmy postrzegani jako rozrywka, to mnie tak wkurza".

14 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 czerwca 2019 o 14:06 przez Defdef

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 czerwca 2019 o 17:06 przez e-wonsz
Europa przygotowuje się na nadejście czegoś strasznego. Ostatnim razem zmarło tysiące osób
Jeśli planujecie właśnie swoje wakacje - róbcie to mądrze i z głową. Miejcie też na uwadze pewne kwestie, które dość trudno przeoczyć ostatnimi czasy. Mamy tu na myśli oczywiście zabójczo (dosłownie) wysokie temperatury. Meteorolodzy przewidują, że w przyszłym tygodniu Europę nawiedzi prawdziwe piekło. Jeśli więc zamierzaliście wygrzewać się gdzieś w słońcu we Włoszech, Hiszpanii, Francji czy Portugalii - lepiej zmieńcie swoje plany. 

Ostatni raz, kiedy na Starym Kontynencie było tak gorąco, pamiętają tylko ludzie, którzy mają już co najmniej 20 lat na karku. Miało to bowiem miejsce w 2003 roku, a wiadomo, że świadome dzieciństwo zaczyna się dopiero po kilku latach życia. Wracając jednak do tematu - w 2003 roku temperatury osiągały tak ekstremalny poziom, że w samej Francji w krótkim czasie zmarło aż 15 000 osób. 

Właśnie wtedy słupki rtęci na południu kraju pokazywały aż 44,1*C. Przewiduje się, że Bramy Piekieł otworzą się ponownie i w ciągu najbliższych kilkunastu dni Europa znów zostanie nawiedzona przez ekstremalne upały. Najgorzej będzie właśnie we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii. Nasz kraj wciąż będzie stosunkowo chłodny, bo u nas termometry pokażą zaledwie 35*C na południu kraju. 

Jeśli więc chcecie wybrać się gdzieś na urlop, a wypada wam on akurat w przyszłym tygodniu, lepiej udajcie się gdzieś na daleką północ - może być nawet północ naszego kraju. Tam powinno być w miarę znośnie.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 18:06 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez MarcinZfejsa
Źródło: youtube
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 17:06 przez Defdef