Sara Boruc zapowiedziała, że zje swoje własne łożysko, które zostało po porodzie - nikt jej nie powiedział, że to zły pomysł
Nie ma wielu badań, które udowadniałoby prozdrowotne właściwości zjadania własnego łożyska. Nie jest wcale pewne, czy pomaga ono w laktacji, zwiększa poziom żelaza we krwi czy witaminy B12. Nie ma pewności czy pomaga odzyskać siły po ciąży i czy nie jest to kolejna rzecz, na której wielkie koncerny zarabiają pieniądze. 

Jedzenie ludzkiego łożyska stało się bowiem niezłym interesem. Można to zrobić na wiele sposobów, z czego jedne są nieco mniej obrzydliwe od innych. Są kobiety, które po prostu smażą kawałki swojego łożyska i dodają do jedzenia. Inne robią z niego koktajl, a jeszcze inne - a wraz z nimi pani Boruc - oddają do wysuszenia i zażywają w formie tabletek. 

Taka przyjemność kosztuje zainteresowaną około tysiąca złotych. Dostajemy za to 150 tabletek stworzonych z dostarczonego firmie łożyska. Kobieta nie musi robić nic - wystarczy, że regularnie będzie przyjmowała tabletki. 

Jeśli jednak najdzie was chęć podążania śladem żony piłkarza, to zastanówcie się dwa razy, czy tak wątpliwa inwestycja warta jest wydanych pieniędzy. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 maja 2019 o 17:05 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Dlaczego Mark Zuckerberg codziennie nosi te same ubrania? Odpowiedź was zaskoczy!
Z czym kojarzy wam się bogactwo? Pewnie oczyma wyobraźni widzicie szybkie sportowe samochody, wielkie wille z basenem, codzienne wypady do innej stolicy któregoś z krajów na świecie, podróżowanie, kupowanie sobie ogromnej ilości rzeczy. Całej masy ciuchów i najlepiej osobnego domu, który byłby szafą. Ach, tak pewnie wiele osób postrzega właśnie bogactwo. 

Czym jednak bogactwo jest w rzeczywistości? Wystarczy przyjrzeć się najbardziej zamożnym osobom na świecie. Oni zwykle zajęci są robieniem tego, w czym są najlepsi: a więc robieniem pieniędzy. Nie mają czasu na podróże, zakupy i inne tego typu rzeczy. Taki Bill Gates, Mark Zuckerberg czy Steve Jobs. Oni przecież prawie codziennie chodzą w tych samych ubraniach. 

Okazuje się jednak, że ma to swoje przyczyny i wcale nie są one takie niedorzeczne. O czym konkretnie mowa? Zapraszamy dalej! 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 sierpnia 2019 o 22:08 przez e-wonsz
Kamil Durczok miał we krwi inne substancje oprócz alkoholu, kiedy spowodował wypadek
Wypadek samochodowy Kamila Durczoka odbił się bardzo szerokim echem w całym internecie. Mężczyzna przejechał wcześniej około 370 km zanim doszło do kolizji w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego, wracał akurat z urlopu do Katowic. Według informacji dziennikarz miał we krwi 2,6 promila alkoholu. Okazuje się jednak, że w jego krwi wykryto coś jeszcze.

Był to lek o nazwie nordiazepam, jest to silny psychotrop z grupy benzodiazepin. Stosuje się go głównie w celu leczenia stanów lękowych. Prowadzenie samochodu pod wpływem leku nie jest zabronione. Jedynie lekarze stanowczo tego odradzają. 

Nie jest powiedziane, że Durczok był wciąż pod wpływem leku. Okres półtrwania substancji w organizmie potrafi być bardzo długi i może wynosić nawet 100 godzin. Wychodzi więc na to, że dziennikarz mógł zażyć lek nawet kilka dni wcześniej. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 16 sierpnia 2019 o 19:08 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja