Sara Boruc zapowiedziała, że zje swoje własne łożysko, które zostało po porodzie - nikt jej nie powiedział, że to zły pomysł
Nie ma wielu badań, które udowadniałoby prozdrowotne właściwości zjadania własnego łożyska. Nie jest wcale pewne, czy pomaga ono w laktacji, zwiększa poziom żelaza we krwi czy witaminy B12. Nie ma pewności czy pomaga odzyskać siły po ciąży i czy nie jest to kolejna rzecz, na której wielkie koncerny zarabiają pieniądze. 

Jedzenie ludzkiego łożyska stało się bowiem niezłym interesem. Można to zrobić na wiele sposobów, z czego jedne są nieco mniej obrzydliwe od innych. Są kobiety, które po prostu smażą kawałki swojego łożyska i dodają do jedzenia. Inne robią z niego koktajl, a jeszcze inne - a wraz z nimi pani Boruc - oddają do wysuszenia i zażywają w formie tabletek. 

Taka przyjemność kosztuje zainteresowaną około tysiąca złotych. Dostajemy za to 150 tabletek stworzonych z dostarczonego firmie łożyska. Kobieta nie musi robić nic - wystarczy, że regularnie będzie przyjmowała tabletki. 

Jeśli jednak najdzie was chęć podążania śladem żony piłkarza, to zastanówcie się dwa razy, czy tak wątpliwa inwestycja warta jest wydanych pieniędzy. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 maja 2019 o 17:05 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef