Półnagie modelki i wygłupy - instagramerzy posunęli się już za daleko! W Czarnobyl robią sobie takie zdjęcia
Niektóre z tych zdjęć są, delikatnie mówiąc, nieodpowiednie. Nie powinny być robione w takich miejscach, jak strefa wykluczenia wokół elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Jest to miejsce katastrofy, w którym śmierć poniosło wiele osób. Ze względu na ich pamięć modelki nie powinny pozować tam w samym staniku. 

Popularność Czarnobyla drastycznie wzrosła zaraz po emisji serialu. Sergiy Ivanchuk, właściciel firmy wycieczkowej SoloEast powiedział w wywiadzie dla agencji Reuters, że w maju tego roku ruch w przypadku jego usług jest o 30% wyższy w porównaniu z tym samym okresem zeszłego roku. Na czerwiec i lipiec już są rezerwacje, a ich liczba jest o 40% wyższa niż w roku ubiegłym. Widać więc, że zainteresowanie jest. 

Na samym Instagramie pojawiło się aż 275 000 nowych zdjęć opatrzonych hasztagiem #chernobyl. Część z nich wygląda po prostu obrzydliwie. Oprócz półnagich modelek mamy też wygłupiającą się młodzież, która nie jest w stanie uszanować miejsca, w którym się znalazła. 

Internauci sprzeciwiają się podobnemu zachowaniu i mocno potępiają wszystkich influencerów, którzy tak się zachowują. Wystarczy tylko spojrzeć na komentarze pod wpisem Mazina. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 czerwca 2019 o 16:06 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Nawet 90% ludzi nie lubi słyszeć dźwięku swojego głosu nagranego w telefonie bądź kamerze wideo.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 19 września 2019 o 18:09

NASA poszukuje pracowników do badań laboratoryjnych. Za 10 tygodni leżenia w łóżku dzień i noc oferuje 18 tys. dolarów (71 tysięcy złotych).

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 19 września 2019 o 18:09 przez Defdef

W Brazylii każdy więzień może skrócić swój wyrok o cztery dni, czytając jedną książkę.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 września 2019 o 15:09 przez Defdef

John Carpenter to pierwsza osoba, która wygrała amerykańską wersję Milionerów. Mężczyzna w ostatnim pytaniu użył "telefonu do przyjaciela" tylko po to, żeby poinformować swojego ojca, że nie potrzebuje jego pomocy, bo zna odpowiedź na pytanie i za parę sekund będzie milionerem.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 września 2019 o 15:09

1-3% ludzi posiada zmutowany gen hDEC2, dzięki czemu mogą normalnie funkcjonować śpiąc 3-5 godzin dziennie.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 września 2019 o 20:09