Biust tej kobiety nigdy nie przestaje rosnąć - jest naprawdę ogromny i nigdy nic podobnego nie widzieliście
Fiona Hornby z Bolton to 25-latka, która jest naszą dzisiejszą bohaterką. Jej koszmar zaczął się jeszcze w wieku 10 lat, kiedy jej piersi nagle zaczęły gwałtownie zyskiwać na rozmiarze. W pewnym momencie zmiany były tak gwałtowne, że dziewczyna w krótkim czasie musiała przerzucić się z miseczki C na J. 

Po czasie odkryto, że dziewczyna cierpi na tzw. makromastię czyli po prostu przerost piersi. Naukowcy nie znają dokładnej przyczyny pojawienia się choroby. Niektórzy uważają, że może to mieć związek ze szczególną wrażliwością organizmu na pewne hormony, jednak nie zostało to potwierdzone. 

25-latka dawno już ma za sobą okres dojrzewania, jednak jej piersi wciąż rosną i prawdopodobnie jeszcze długo nie przestaną. Kobieta jest przez to dosłownie uziemiona. Obciążenie kręgosłupa sprawia, że nie jest ona w stanie wykonywać podstawowych czynności. 

Rok temu urodziła jeszcze dziecko, a jej duże piersi sprawiają, że ma kłopoty z karmieniem. Jeśli nic się nie zmieni to czeka ją kalectwo. Musi poddać się operacji pomniejszenia biustu, w przeciwnym razie będzie z nią bardzo źle. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 maja 2019 o 16:05 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Dlaczego Mark Zuckerberg codziennie nosi te same ubrania? Odpowiedź was zaskoczy!
Z czym kojarzy wam się bogactwo? Pewnie oczyma wyobraźni widzicie szybkie sportowe samochody, wielkie wille z basenem, codzienne wypady do innej stolicy któregoś z krajów na świecie, podróżowanie, kupowanie sobie ogromnej ilości rzeczy. Całej masy ciuchów i najlepiej osobnego domu, który byłby szafą. Ach, tak pewnie wiele osób postrzega właśnie bogactwo. 

Czym jednak bogactwo jest w rzeczywistości? Wystarczy przyjrzeć się najbardziej zamożnym osobom na świecie. Oni zwykle zajęci są robieniem tego, w czym są najlepsi: a więc robieniem pieniędzy. Nie mają czasu na podróże, zakupy i inne tego typu rzeczy. Taki Bill Gates, Mark Zuckerberg czy Steve Jobs. Oni przecież prawie codziennie chodzą w tych samych ubraniach. 

Okazuje się jednak, że ma to swoje przyczyny i wcale nie są one takie niedorzeczne. O czym konkretnie mowa? Zapraszamy dalej! 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 sierpnia 2019 o 22:08 przez e-wonsz
Kamil Durczok miał we krwi inne substancje oprócz alkoholu, kiedy spowodował wypadek
Wypadek samochodowy Kamila Durczoka odbił się bardzo szerokim echem w całym internecie. Mężczyzna przejechał wcześniej około 370 km zanim doszło do kolizji w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego, wracał akurat z urlopu do Katowic. Według informacji dziennikarz miał we krwi 2,6 promila alkoholu. Okazuje się jednak, że w jego krwi wykryto coś jeszcze.

Był to lek o nazwie nordiazepam, jest to silny psychotrop z grupy benzodiazepin. Stosuje się go głównie w celu leczenia stanów lękowych. Prowadzenie samochodu pod wpływem leku nie jest zabronione. Jedynie lekarze stanowczo tego odradzają. 

Nie jest powiedziane, że Durczok był wciąż pod wpływem leku. Okres półtrwania substancji w organizmie potrafi być bardzo długi i może wynosić nawet 100 godzin. Wychodzi więc na to, że dziennikarz mógł zażyć lek nawet kilka dni wcześniej. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 16 sierpnia 2019 o 19:08 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja