jatoja

Jest z nami od: 2017-09-01 10:35:48
Ostatnie logowanie: -
Opublikował wiedzy: 2421
Data urodzenia: ukryta
Kilka słów o mnie: -
Deynn musiała przejść kolejną operację biustu. "Implant się przekręcił"
Deynn ostatnio opowiedziała na YouTube o swoich operacjach biustu. Zaczęła od początku, gdy przybrała sporo na wadze i piersi rozły, a gdy przeszła na dietę i sportowy tryb życia "zrobiła się płaska". Jako nastolatka byłam bardzo szczupła, miałam bardzo mały biust. Później jak wystrzeliło to z procy i nie chciało się zatrzymać, bo ten biust mi rósł i rósł. Zaczęłam dużo jeść, zaczęłam tyć, jeść wszystko co popadnie. Biust zaczął jeszcze bardziej rosnąć. Miałam miseczkę D-E naturalnie, ale z tych jędrnych piersi zaczęło się robić coś niefajnego, bo tego tłuszczu było za dużo […] To były takie dorodne, tłuściutkie piersi - wspominała. Z czasem Deynn przeszła na dietę, a zrzucenie kilogramów przełożyło się na wygląd jej biustu. Na piersiach zaczęły pojawiać się rozstępy, a rozmiar miseczki spadł do A. To było tak o, kiedy one się stały zerem. To było dla mnie tak przełomowe, że mówię: Daniel, będzie chyba grana operacja.. To mi wchodziło na psyche. Przy Danielu nie czułam się komfortowo. […] Gdybym się urodziła z małym biustem i przez całe życie miała A, to operacja pewnie byłaby moim widzimisię, a nie koniecznością. Zabieg kosztował 17 tysięcy złotych, a za kurację po operacji influencerka zapłaciła jeszcze dodatkowe 1,5 tysiącaWybraliśmy 300 mililitrów. Rok od operacji byłam bardzo zadowolona. Pamiętam, że cały Internet miał bekę, że mam autostradę między piersiami. […] Długo czekałam, aż te piesi staną się luźniejsze.  Z czasem sztuczny biust Deynn zaczął żyć własnym życiem. Okazało się, że przez sportowy tryb życia implant się przekręcił. Przerażona Marita nie chciała jednak poddać się plastyce piersi, ponieważ obawiała się widocznych blizn:  Kurczę, żyć z takimi piersiami i ryzykować, że coś mi może się stać? Czy robić i mieć blizny? - zastanawiała się. Mniej ryzykowny okazał się kolejny zabieg powiększenia biustu. Tym razem wybrała większe od poprzednich, okrągłe implantyMam kształt okrągły, implant 425 mililitrów. […] Mam rozmiar D. Są to piersi okrągłe, więc nawet jak mi się przekręcą, to ja tego nie odczuję. […] Gdybym zrobiła mniejsze, to bym musiała mieć plastykę piesi, czyli te cięcia, o których wam mówiłam. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 lipca 2019 o 15:07 przez jatoja
Skrzynecka pojechała nad polskie morze i żałuje! "Gromady ROZWYDRZONYCH MATOŁÓW ryczących JAK BAWOŁY"
Bałtyk to oistatnio dość popularne miejsce wypoczynku wśród polskich gwiazd. Do jednego z kurortów morskich wybrali się niedawno Katarzyna Skrzynecka z mężem Marcinem Łopuckim. Jak się okazuje - skończyło się narzekaniem zamiast wypoczynkiem. Łopucki swoim nadmorskim wakacjom poświęcił aż trzy wpisy na Instagramie... Zobaczcie czego Kasia i Marcin byli świadkami...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 lipca 2019 o 15:07 przez jatoja
Dramat Maffashion. Poparła Marsz Równości, teraz trafi fanów na Instagramie "Żałosna celebrytka"
Masakra. Białystok. Dzisiaj. Myślę, że nie muszę się bardziej rozpisywać w tej kwestii. Wczoraj skomentowałam już wlepki z grafiką "Gazety Polskiej". Wstyd! I owszem, będę poruszała zawsze takie tematy. Boli mnie wszystko, boli mnie serce, że człowiek człowiekowi jest takim wrogiem. Oczywiście nie generalizując i nie skupiając się na miejscowości, z której pochodzi owe nagranie. Ludzie! - zaapelowała popularna influencerka. Popierasz zboczenia? Choroby? A tych ludzi, którzy bronią normalności, obrzucasz błotem?! Odlajkowuje! Śmieszna, żałosna celebrytka - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. Jak się okazało, influencerka zaczęła powoli tracić fanów na Instagramie.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 lipca 2019 o 15:07 przez jatoja
Likwidator katastrofy w Czarnobylu obejrzał serial HBO i… popełnił samobójstwo. „Oglądał odcinki i płakał”
Czarnobyl kolejny raz zbiera swoje śmiertelne żniwo, tym razem nie elektrownia, a serial emitowany przez HBO. Dziennikarze Daily Mail dotarli do Nagashibaia Jusupova, który popełnił samobójstwo po tym, jak obejrzał „Czarnobyl”. W całej historii Jusupov był jednym z setek żołnierzy rezerwy, których wysłano w miejsce katastrofy. To on, był jednym z niewielu osób, które pracowały w bezpośrednim sąsiedztwie czwartego bloku, tuż obok stale płonącego reaktora jądrowego. Jak opowiedziała córka mężczyzny, jej ojciec obejrzał bardzo dokładnie każdy odcinek serialu. Ze łzami w oczach obserwował ekran telewizora, wszystko to przez ciężkie wspomnienia, które wróciły po latach. Nie wiadomo, jak doszło do sytuacji, w której Jusupov targnął się na swoje życie. Rodzina nie chce opowiadać o szczegółach tragedii, a śledczy nie udzielają mediom żadnych informacji.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 lipca 2019 o 15:07 przez jatoja
Źródło: https://nczas.com/2019/07/17/likwidator-katastrofy-w-czarnobylu-obejrzal-serial-hbo-i-popelnil-samobojstwo-ogladal-odcinki-i-plakal/
Szef zabronił budowlańcom w 30-stopniowym upale nosić krótkich spodenek. Znaleźli dobre rozwiązanie!
Ponieważ miejsce robót drogowych szef nie pozwalał im pojawiać się w krótkich spodenkach, a temperatura przekraczała 30 stopni postanowili zareagować inaczej. Pożyczyli więc od dziewczyn, żon i koleżanek spódniczki, w ten sposób oszukali system!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 lipca 2019 o 15:07 przez jatoja
Narkotyk o nazwie Mefedron powoduje raka
Wyniki laboratorium jednoznacznie potwierdzają, że substancja jest silnie rakotwórcza. U osób zażywających tę substancję minimum raz w miesiącu prawdopodobieństwo zachorowania na raka wzrasta o 20%! Jeśli kiedykolwiek brałeś ten narkotyk, nie rób tego więcej. Kilka lat temu mefedron zrobił w Polsce prawdziwą karierę. Substancja ta wykazuje działanie zbliżone do efektów wywoływanych przez amfetaminę, ecstasy lub kokainę. Szacuje się, że w Polsce 100 000 osób zażywa ten narkotyk przynajmniej raz w tygodniu. Głównymi konsumentami tej substancji są osoby w wieku 16-20 lat Wyniki laboratorium jednoznacznie potwierdzają, że substancja jest silnie rakotwórcza. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 lipca 2019 o 15:07 przez jatoja
Koszmar tysięcy nastolatków! Do polskich szkół wkraczają narko-testy. Już od przyszłego roku

Powodem wprowadzenia ustawy jest przeciwdziałanie narkomani. W ubiegłym roku szkolnym aż 20% uczniów powyżej 13-tego roku życia miało kontakt z narkotykami. Rodzice sceptycznie podchodzą do projektu ale spora część popiera ustawę. Efekty poznamy w okolicach czerwca 2020r. Testy będą wyrywkowe i mogą zostać przeprowadzone wyłącznie dla uczniów, którzy ukończyli lat 13. Pedagodzy zostali uprawnieni do przeprowadzenia badań na każdym uczniu jeżeli uzna, że jest to konieczne. Testy są bezinwazyjne. Czeski producent dostarczył do Polskich szkół przyrządy do wykonania testów, które kosztowały 10 mln euro.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 lipca 2019 o 15:07 przez jatoja
Tolerancyjna chrześcijanka kompletnie zaskoczyła prawicowego reportera
W sieci nie brakuje materiałów z sobotniego Marszu Równości w Białymstoku. Wśród wywiadów przepełnionych mową nienawiści wyróżnia się rozmowa chrześcijanki, która stanowczo stanęła w opozycji do wartości głoszonych przez kontrmanifestantów. Prawicowego reportera ciekawiło, czy kobieta jest uczestniczką Marszu Równości: Idę po środku. Nie jestem ani tutaj, ani tutaj. Wie pan dlaczego? Gdyby tu był Jezus teraz, to byłby po stronie uciśnionych. I niech pan uważnie popatrzy, po której stronie są ci uciśnieni - zaczęła swoją wypowiedź. Moim zdaniem to, co się dzieje po tej stronie jest złe – wskazała na kontrmanifestację. Proszę pana, dusza nie ma orientacji seksualnej. Prowadzący rozmowę poruszył także kwestię adopcji dzieci przez pary jednopłciowe, które - jego zdaniem - częściej dopuszczają się molestowania seksualnego: Czy adopcja dzieci jest zła? A przez jakie pary jest dobra? - pytała rozmówczyni - W Polsce ogromny procent dzieci wychowuje się w rodzinach, gdzie wychowują je pary jednopłciowe - mama i babcia. Kobieta stwierdziła również, że nigdy nie spotkała się z dziećmi adoptowanymi przez pary jednopłciowe, które padły ofiarą przemocy seksualnejSpotkałam się natomiast z ofiarami molestowania przez księży - zakończyła rozmowę.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 lipca 2019 o 14:07 przez jatoja
Linkiewicz nie wytrzymała! Koniec z nawróceniem! "Naj*bałam się i stwierdziłam, że muszę wszystkich o tym poinformować"
Niedawno Linkiewicz postanowiła publicznie rozliczyć się z przeszłością. Zrezygnowała z imprez, zaczęła ćwiczyć i pokazała światu "najlepszą wersją siebie". Nie wiem, czy dojrzałam, czy wydoroślałam, czy wytrzeźwiałam, czy może zdarzył się jakiś cud, ale wiem, że kiedyś robiłam sobie krzywdę i aktualnie dążę do tego, żeby być najlepszą wersją siebie - obiecywała. Przemiana i nowe życie nie trwały jednak długo. Na InstaStory Linkiewicz pojawiła się długa relacja z kolejnej libacji. Okazuje się, że po czteromiesięcznej abstynencji Marta postanowiła stopniowo wrócić do starego trybu życia: Wszystko w tym momencie leci prosto z naj*banego serca. Słuchajcie: Tak strasznie cierpiałam,cztery miesiące nie piłam żadnego alkoholu i naprawdę ta wewnętrzna, mała, patusiarska Martusia umierała - zaczęła swoje wyznanie. Będę chlać raz w miesiącu, ale spokojnie, moi kochani, to niczego nie zmienia. Nawróciłam się w ch*j, ale w sumie to niczego nie zmienia, bo myślę o tym, kiedy pójdę na trening z siebie te toksynyMarta Linkiewicz bez imprez i alkoholu nie istnieje. [...] Brakowało mi takiej patusiarskiej, naj*banej mnie. Naj*bałam się i stwierdziłam, że muszę wszystkich o tym poinformować. […] Chcę imprezować i połączyć to dalej z ćwiczeniami.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 lipca 2019 o 14:07 przez jatoja
Linkiewicz kończy ze starym wizerunkiem! "Wydoroślałam czy może zdarzył się cud! Wiem, że robiłam sobie krzywdę!"
Po udziale w dwóch walkach Fame MMA Linkiewicz zauważyła, że zmiana wizerunku może się jej bardzo opłacać. Od niedawna publikuje ona znacznie grzeczniejsze treści w mediach społecznościowych. Teraz relacjonuje głównie swoje zakupy w luksusowych butikach oraz prezentuje swoje treningi. – Słuchajcie, od jutra zaczynam treningi i nigdy nie sądziłam, że to kiedykolwiek powiem, ale mega się cieszę, bo aktualnie w sumie tylko na tym mi zależy. Chcę więcej i wiem, że mogę więcej. Dodam jeszcze tylko tyle, że mega się cieszę, jak aktualnie wygląda moje życie – napisała na swoim profilu. Linkiewicz zdradziła też swoje plany na przyszłość: – Nie wiem, czy dojrzałam, czy wydoroślałam, czy wytrzeźwiałam, czy może zdarzył się jakiś cud, ale wiem, że kiedyś robiłam sobie krzywdę i aktualnie dążę do tego, żeby być najlepszą wersją siebie.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 lipca 2019 o 14:07 przez jatoja
Następna