MarcinZfejsa

Jest z nami od: 2017-08-25 13:42:27
Ostatnie logowanie: 2019-01-24 08:27:33
Opublikował wiedzy: 706
Data urodzenia: 1985-03-04
Kilka słów o mnie: Co ja robię tu
„Piszę do Was, ponieważ jestem bardzo zła w związku z tym, co spotkało moją córkę. Nie mogę dopuścić do tego, aby to miało miejsce ponownie, dlatego sprawa została zgłoszona do dyrekcji, ale uznałam za słuszne, że jeszcze podzielę się naszymi przeżyciami w sieci” - zaczyna swoją wiadomość Pani Iwona.

„Moja córka ma 13 lat i jak wiadomo to taki czas, w którym dziewczynki czekają na miesiączkę. Powiedziałam Marysi o tym, co ją czeka i że nie może się niczym stresować, bo to normalna rzecz. Od jakiegoś czasu zaczęła nosić ze sobą po prostu podpaski w razie gdyby to miało wydarzyć się w szkole. Niestety, tak się stało, a moja córka była narażona na zachowanie, które w mojej opinii, jest karygodne. Żaden pedagog tak się nie powinien zachować! W czasie lekcji matematyki moją córkę zaczął mocno boleć brzuch. Jest bystrą dziewczynką i sama wpadła na to, że to może być okres. Delikatnie spojrzała w swoje krocze i zobaczyła czerwono-brązową plamę. Wiedziała, że to jest to…”

-->
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 stycznia 2019 o 17:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: www.popularne.pl
Patrzenie na kobiece piersi wydłuża życie mężczyzn. Jest coś jeszcze
Niezwykle ciekawe badania zostały opublikowane na łamach Archives of Internal Medicine. Naukowcy wzięli pod lupę to, jak kobiece piersi wpływają na życie mężczyzn. Wyniki badań przeszły najśmielsze oczekiwania wszystkich - okazuje się, że gapienie się na kobiecy biust może dodawać mężczyznom średnio nawet kilka lat życia. Co więcej, naukowcy zauważyli, że już samo myślenie o piersiach daje pozytywne rezultaty. Badania trwały 12 miesięcy, a uczestniczyła w nich duża, bo aż 756 osobowa grupa mężczyzn. Po roku eksperymentu udowodniono, że mężczyźni, którzy każdego ranka mogli podziwiać kobiece piersi, albo po prostu o nich myśleli znacznie poprawili swój styl życia, a także lepiej realizowali plan zdrowotny niż ci, którzy tego nie robili. Dodatkowo grupa podziwiająca co rano kobiecy biust znacznie bardziej była skłonna do aktywności fizycznej w ciągu dnia.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 stycznia 2019 o 16:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: tylkomedycyna.pl
Cristiano Ronaldo skazany na 23 miesiące więzienia i 18 mln grzywny! Ogłoszono wyrok
Cristiano Ronaldo stawił się dziś w sądzie w Madrycie i usłyszał wyrok za oszustwa podatkowe, których dopuścił się grając w Realu Madryt. Rozprawa trwała zaledwie kilkadziesiąt minut, bo Ronaldo od razu przyznał się do winy i zaakceptował wymierzoną karę. Madrycki sąd skazał go na 23 miesiące więzienia w zawieszeniu i 18,8 mln euro grzywny. Piłkarz przyszedł do sądu ze swoją aktualną partnerką.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 stycznia 2019 o 13:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: sport.pl
Brat mordercy Adamowicza poszedł na księdza, Matka chce zmienić nazwisko. Ale to nie wszystko
Zdjęcia i nazwisko mordercy Pawła Adamowicza widziała już chyba cała Polska. Mężczyzna, który na oczach ludzi zasztyletował prezydenta Gdańska na scenie podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebywa obecnie w areszcie tymczasowym i oczekuje na przesłuchanie. Tymczasem rodzina mordercy przeżywa prawdziwy dramat. Matka mordercy, Jolanta, udzieliła wywiadu Gazecie wyborczej i przeprosiła za to, czego dopuścił się jej syn. „Myślę też o tym, co będzie, jeśli ktoś mnie rozpozna, skojarzy z tym, co zrobił Stefan. Dowiedziałam się, że jedna z koleżanek w pracy powiedziała, że to zła renoma dla placówki. Wzięłam urlop, teraz jestem na zwolnieniu. Wszyscy się boimy, że zostaniemy ukarani za Stefana” - powiedziała Jolanta W. „Odkąd Wirtualna Polska pokazała zdjęcie domu, w którym mieszkają moje dzieci, i podała adres, boją się teraz tam wrócić” - dodaje. Rodzeństwo mordercy również obawia się pobicia lub podpalenia domu. Siostra jest studentką archeologii, brat kształci się na księdza, a drugi brat jest kelnerem. „Synowie i córka spakowali się i wyprowadzili do rodziny, przyjaciół. Pokasowali konta na Facebooku i rozważają zmianę nazwiska. Córka myśli o wyprowadzce do innego miasta” - mówi matka Stefana W. Ona sama postanowiła zmienić nazwisko, by mieć pewność, że nikt nie skojarzy jej z nożownikiem z Gdańska. „Niech nas ktoś zrozumie, on skrzywdził także nas. Tak bardzo bym chciała prosić żonę, dzieci, rodziców oraz brata pana prezydenta o wybaczenie, ale wiem, że proszę o dużo i być może będę musiała na to długo poczekać. Dlatego chciałam tego jedynego wywiadu – żeby dotarły do nich moje słowa: bardzo państwa przepraszam. Bardzo przepraszam za moje dziecko. Proszę was o wybaczenie. Tak bardzo chciałabym cofnąć czas. Przepraszam wszystkich”.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 stycznia 2019 o 12:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: fakt.pl
Internauci zbierają pieniądze do wirtualnej puszki Pawła Adamowicza. Kwota jaką wpłacili szokuje
„Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta dla WOŚP” - czytamy hasło w zbiórce na Facebooku. Potem zerkamy na cel zbiórki, który został ustawiony na 1000 zł, a potem nasz wzrok wędruje na kwotę, jaką udało się zebrać. I w tym miejscu widzimy 3,6 mln zł… A zbiórka się jeszcze nie skończyła. Autorką zbiórki jest Patrycja Krzymińska, która postanowiła przekuć tragiczną śmierć Pawła Adamowicza w coś pozytywnego. W ten sposób zamierzała uhonorować zmarłego prezydenta oraz przekazać symboliczną sumę na WOŚP. Wydarzenie przerosło jednak najśmielsze oczekiwania założycielki. W zbiórce wzięło udział już ponad 50 tys. Osób, a ich liczba stale rośnie. Na temat akcji wypowiedział się już Jurek Owsiak, który obiecał że pieniądze zostaną symbolicznie przekazane do ostatniej puszki tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska. Zostanie z nich kupiona karetka neonatologiczna.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 stycznia 2019 o 04:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.facebook.com/donate/785858165083164/
13-letnia Roksana Węgiel pokazała chłopaka. Całuje ją 15-letni Białorusin
O Roksanie Węgiel usłyszeliśmy po raz pierwszy, gdy wygrała program The Voice Kids. Młoda wokalistka zachwyciła jurorów i publiczność swoim nieziemskim głosem i obyciem scenicznym. Po wygraniu programu Voice Kids Roksana wystąpiła w konkursie dziecięcej Eurowizji i… wygrała. Dziewczynka, oprócz niepodważalnego talentu wokalnego, doskonale radzi sobie również w mediach społecznościowych. Jej profile są bardzo aktywne, a konto na Instagramie obserwuje niemal pół miliona fanów. Ostatnio Roksana postanowiła za jego pośrednictwem pochwalić się swoim nowym chłopakiem. Jak się okazuje Roksana Węgiel spotyka się z 15-letnim Danielem Yastremskim z Białorusi, który również jest muzykiem - podczas dziecięcej Eurowizji zajął 11. miejsce.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 stycznia 2019 o 04:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: kozaczek.pl
Szokujące słowa żony Tomka Mackiewicza rok po jego tajemniczej śmierci. Nowe fakty w sprawie
Mija rok od tragicznej śmierci Tomasza Mackiewicza na Nanga Parbat. Pod koniec stycznia 2018 roku żyliśmy tragedią, która wydarzyła się na Nanga Parbat. Wyprawa Tomka Mackiewicza i Elisabeth Revol skończyła się tragiczną śmiercią Mackiewicza i połowicznie udaną akcją ratunkową, podczas której udało się uratować francuską wspinaczkę. Jak się okazuje, żona Tomasza Mackiewicza - Anna - ma ogromny żal do Krzysztofa Wielickiego za źle przeprowadzoną akcję ratunkową. „Mam straszny żal do Krzysztofa Wielickiego (…) o to, że natychmiast nie próbował wysłać po Tomka helikoptera. Mieli opłacony depozyt, mogli go wykorzystać na ratowanie Tomka. Straszny jest we mnie ból z tego powodu. Bo śmigło stało gotowe do wykorzystania dla polskiej wyprawy, a ja w tym czasie z chatki w irlandzkiej wiosce organizowałam z kilkoma przyjaciółmi 50 tys. dolarów na zapłacenie za helikopter Pakistańczykom” - powiedziała żona Mackiewicza w długim wywiadzie udzielonym Wysokim Obcasom.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 stycznia 2019 o 03:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: Wysokie Obcasy
Małgorzata Godlewska nie przestaje szokować. Znana celebrytka, piosenkarka, instrumentalistka i influencerka postanowiła wejść w 2019 rok z przytupem, czyli pokazując wszystkim… wszystko co ma do pokazania. W przypadku Małgorzaty jest to niewątpliwie talent wokalny (nadal czekamy na pierwszą piosenkę sióstr w 2019 roku) oraz fantastyczne ciało. Na Instagramowym koncie celebrytki pojawiło się w 2019 roku kilka zdjęć, na których możemy ją podziwiać w pełnej krasie - całkowicie nago. Sobie tylko znanym sposobem Godlewska pokazuje całkowicie odkrytą pupę i nie dostaje za to bana. Rozebrane zdjęcia influencerki przyciągają za to rzeszę nowych fanów, co możemy zaobserwować po szaleńczej aktywności pod ostatnio wrzuconymi zdjęciami. W naszej galerii znajdziecie najbardziej gorące fotografie Małgorzaty Godlewskiej z ostatnich dni.

-->
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 stycznia 2019 o 01:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.instagram.com/malgorzata_godlewska_official/?hl=pl
27-letnia Małgorzata Godlewska od kilkunastu miesięcy jest na ustach wszystkich Polaków. Małgorzata stanowi połowę duetu „Siostry Godlewskie”, który od dłuższego czasu nagrywa kontrowersyjne teledyski na swój kanał na YouTube. Obie siostry należące do duetu prowadzą również bardzo aktywne życie w social media - z pasją i zaangażowaniem prowadzą swoje profile na Instagramie, które pękają w szwach od oddanych fanów czekających z utęsknienie na każde zdjęcie swoich idolek. W ostatnim czasie na Instagramie szczególnie aktywna jest Małgorzata Godlewska, której ostatnie zdjęcie oraz jego opis wzbudziły sporą dyskusję na profilu wokalistki. Godlewska po raz kolejny postanowiła pokazać się w samej bieliźnie, jednak tym razem fotografia ma wartość dodaną - głębokie przemyślenia celebrytki na temat oceniania innych po wyglądzie...

-->
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 stycznia 2019 o 23:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.instagram.com/malgorzata_godlewska_official/
Jessica z Rolnik szuka żony marzy o „powiększeniu biustu”. Potrzebuje 10 tys. złotych
Jessica Miemiec była niekwestionowaną gwiazdą piątej edycji programu Rolnik Szuka Żony. Uczestniczka słynąca z bardzo mocnego makijażu i kontrowersyjnych wypowiedzi odpadła z programu, bo kawaler, o którego serce się starała doszedł do wniosku, że kobieta zamiast pracować w polu, za dużo uwagi będzie przykładała dbaniu o urodę. Mimo porażki w programie Jessica wygrała. Jest zdecydowanie najpopularniejszą uczestniczką programu, a media zabiegają o wywiady z nią. Najnowsza rozmowa z Jessicą ukazała się na łamach Super Expressu. „Wypełniłam usta kwasem hialuronowym. Lubię mieć duże i pełne usta i lubię czerwoną szminkę” - mówi 25-latka. „Najlepiej co dwa tygodnie powtarzać zabieg, a w ostateczności co miesiąc. Nakłuwa się usta igłą w kilku albo kilkunastu miejscach i gotowe. Oczywiście podczas znieczulenia, choć przyznam się, że raz zrobiłam to na żywca. Bolało, ale wytrzymałam” - dodaje. Zdradziła też nieco na temat swoich największych marzeń: „Gdybym miała pieniądze, to powiększyłabym biust. A to jakieś dziesięć tysięcy, więc muszę poczekać”. Na koniec Jessica opowiedziała o swoim ideale faceta - jej zdaniem powinien być to „wysoki, silny, wysportowany brunet”. „Do tego odpowiedzialny i żeby nie był to typ alkoholowy i imprezowy. Tego nie znoszę!” - podkreśliła.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 stycznia 2019 o 12:01 przez MarcinZfejsa
Źródło: se.pl
Następna