Dodek

Jest z nami od: 2018-02-26 13:50:37
Ostatnie logowanie: -
Opublikował wiedzy: 7
Data urodzenia: ukryta
Kilka słów o mnie: -
Youtuber Marcin K. został skazany na rok więzienia!
Jak pisze Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych:

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim orzekł wyrok 1 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata dla Marcina K. ps. "Rafonix".

Zarzuty dotyczyły sprawy uderzenia publicznie w twarz chłopaka, który "zdenerwował" oskarżonego tym, że opublikował na portalu wykop.pl zdjęcie bloku, w którym podobno mieszka "Rafonix". Całość "polowania na wykopka" oskarżony relacjonował na żywo na swoim Instagramie. Dlatego sąd orzekał także w sprawie publicznego nawoływania do popełnienia przestępstwa.

Marcin K. ma przez trzy lata pozostawać pod nadzorem kuratora, każde naruszenie prawa może skutkować odwieszeniem kary i koniecznością stawienia się w zakładzie karnym.

Ponadto sąd nakazał "Rafonixowi" zamieszczenie na Instagramie i YouTube filmu, w którym publicznie przeprasza uderzonego chłopaka. Film ma być widoczny przez minimum 3 miesiące.

"Rafonix" ma także zapłacić grzywnę w wysokości 4000 zł, zadośćuczynienie dla poszkodowanego - 2000 zł, oraz ponieść koszty procesu.

"Czyn nosił znamiona chuligańskiego, ponadto z nieznanej przyczyny rości sobie pan prawo do wpływania na opinię publiczną i stwierdzania, że miał pan prawo uderzyć pokrzywdzonego" - zwracała się w uzasadnieniu wyroku do oskarżonego sędzia Renata Folkman - "Chcę panu uświadomić, że nawet jeśli miał pan pretensje do pokrzywdzonego to takie sprawy załatwia się drogą prawną. Natomiast to, co pan zrobił to samosąd".

Wyrok jest nieprawomocny, stronom przysługuje prawo do zaskarżenia go.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 kwietnia 2019 o 17:04 przez Dodek
Gdybyś kiedyś został pochowany żywcem, skrzyżuj ręce tak, by Twoje łokcie stykały się, a dłonie spoczywały na ramionach.
Następnie chwyć kołnierzyk, spróbuj usiąść na tyle, na ile to możliwe, i ostrożnie zdejmij koszulę. Nie zdejmuj jej całkowicie z głowy. Zrób to tak, by Twoja twarz była zasłonięta materiałem i tworzyła coś na rodzaj "komory tlenowej" jak na zdjęciu. Następnie zawiąż dół koszulki w supeł (dół po zdjęciu powinien znajdować się na samej górze). Koszula powinna mieć tylko jeden, duży otwór w szyjce, podobnie jak torebka. Umieść głowę w otworze szyjki. W ten sposób zapobiegniesz uduszeniu. Teraz możesz próbować podnieść wieko trumny nogami.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 11 kwietnia 2019 o 17:04 przez Dodek
Kolor powierzchni A i B jest identyczny. Nie wierzysz? Zasłoń palcem poziomą linię, która łączy obie części.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 11 kwietnia 2019 o 17:04 przez Dodek
Tak wygląda uśmiechnięta Chloe - bohaterka popularnego mema.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 11 kwietnia 2019 o 17:04 przez Dodek
Wyrok dla Szymona K. popularnego Youtubera szerzej znanego pod pseudonimem Isamu.
Jak opisuje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych:

Skazany mężczyzna znany jest pod pseudonimem „IsAmUxPompa” prowadzi popularny wśród dzieci i młodzieży kanał na portalu YouTube.

Szymon K. podczas transmisji publicznie wypowiedział słowa:
„Nienawidzę Cyganów, Bułgarów. Jeb... brudasów. Jeśli ty ich nienawidzisz, daj mi lajka. Niech te brudy podbiją sobie jakiś kraj i tam mieszkają” 

Podczas procesu przeprosił i obiecał poprawę. Sąd uznał go winnym i wymierzył mu karę grzywny. Uznając tak łagodny wyrok za pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. 

 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 kwietnia 2019 o 22:04 przez Dodek
Źródło: https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/photos/a.137368036438338/949558498552617/?type=3&theater
90% ludzi czuje się niezręcznie podczas śpiewania „sto lat”.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 kwietnia 2019 o 15:04 przez Dodek
Trening czyni mistrza !
Nowa seria prezentująca kulisy powstawania nagrań do moich filmów. Do zrobienia tego motywu potrzebowałem około 50 prób zanim udało mi się nagrać satysfakcjonujące mnie ujęcie. Zajęto to około 2 godziny przy ponad 30 stopniowym upale. Na szczęście nie wszystkie nagrania tak wyglądają :D
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 26 lutego 2018 o 13:02 przez Dodek
Źródło: http://www.youtube.com/dominikmurawski