Defdef

Jest z nami od: 2017-08-30 21:36:08
Ostatnie logowanie: 2018-11-17 12:48:02
Opublikował wiedzy: 1226
Data urodzenia: ukryta
Kilka słów o mnie: -

Siostry Godlewskie przechodzą same siebie. Tym razem wymyśliły sposób na nowy biznes… Trzeba przyznać, że w obliczu ich ostatniego popisu muzycznego, może on budzić poruszenie i kontrowersje.

Oto ich biznes:

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 listopada 2018 o 10:11 przez Defdef
Was też zdziwił wybór Marka, który zdecydował się na najmniej zainteresowaną nim kandydatkę? Znamy powód tego wyboru!

Marek nie do końca potrafił znaleźć wspólny język z kobietami, które zaprosił do swojego gospodarstwa. O ile u Grześka, Krzyśka, Janka i Łukasza miłość wisi w powietrzu, Marek usłyszał od Oli: - Spróbujemy, ale nic nie obiecuję. Trudno też, zeby otrzymał jakąś deklarcję - zupełnie między nimi nie iskrzyło.

Wraz z jego zaskakującą decyzją zaczęto snuć wszelkie możliwe teorie. I w końcu jedna zdaje się być całkowicie zasadna. Marek jest mężczyzną po przejściach, który został zraniony przez kobietę. Nie do końca potrafił się pozbierać po tym życiowym ciosie. Sam zresztą uważa, że dawno przeoczył moment na zbudowanie fundamentalnego związku z kobietą.

Kiedy Marek zapraszał Olę na randki i spotkania z bliskimi, nic nie układało się dobrze. "Miałam wrażenie, że ucieknie. To w ogóle nie jej świat, klimat. Bez sensu brnąć w to. Mi się wydaje, że będzie rozczarowanie" - piszą fani "Rolnik szuka żony".

"Pewnie Marek specjalnie tak wybrał, żeby to ona go rzuciła i żeby znów mógł być sam" - pojawiają się głosy. I jest to argument, który może mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Dopatruje się też happy endu tej "miłosnej" historii. "Tak naiwnie myślę, że w finale Marta będzie namawiać Marka, żeby dał szansę Anecie. Także oby do finału. Jestem jeszcze dobrej myśli, że Marek da szansę Anecie" - czytamy na facebookowym profilu "Rolnik szuka żony". Idąc jeszcze dalej... mówi się nawet, że Marek spotyka się z inną kobietą i przedstawi ją w odcinku świątecznym.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 listopada 2018 o 10:11 przez Defdef
Justin Bieber kończy karierę!

Życie rodzinne u boku Hailey pochłonęło go do tego stopnia, że Justin nie myśli o powrocie do muzyki. Jego ostatni album zatytułowany Purpose ukazał się trzy lata temu i wszystko wskazuje na to, że fani byłego chłopaka Seleny Gomez będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Jak donosi magazyn People, gwiazdor zamierza skupić się teraz na sobie i ani myśli o nagrywaniu płyty:

Justin jest teraz szczęśliwy i szalenie zakochany w Hailey. Ona zachęca go i motywuje, by robił to, co chce. Zasugerowała mu, żeby najpierw poznał siebie, zanim zrobi cokolwiek - donosi źródło People. Justin się wścieka, kiedy ludzie pytają go o płytę i trasę koncertową. Wiele lat ciężko pracował, a teraz, gdy zrobił sobie krótką przerwę, wszyscy nakłaniają go do powrotu. Justin nie odbiera tego jako pytania, a jako żądania. Od początku kariery wszyscy próbowali przywłaszczyć sobie jakąś jego cząstkę, a on teraz chce po prostu być - czytamy.

Tęsknicie za jego muzyką?

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 listopada 2018 o 10:11 przez Defdef
Odrzucona Paulina z "Rolnik szuka żony" po raz pierwszy komentuje swoje telewizyjne upokorzenie.

Mimo kilku wyemitowanych już sezonów, Rolnik szuka żony cieszy się niesłabnącą popularnością wśrod widzów. Można wręcz odnieść wrażenie, że z roku na rok uczestnicy tylko się rozkręcają i stawiają kandydatkom do władania ich sercem i gospodarstwem coraz większe wymagania.

W trwającym obecnie sezonie najwięcej emocji wywołuje postać Łukasza, który bardzo długo nie mógł zdecydować się, kogo wybrać, a nadzieje podtrzymywał w każdej ze swoich kandydatek. Szczególnie zwiedziona poczuła się Paulina, która do ostatniego momentu była przekonana, że wybór padnie na nią. Niestety okazało się, że Łukasz zachowywał się zalotnie i zachęcająco również w stosunku do Agaty. Zaloty ponoć zaszły tak daleko, że, jak spekulują widzowie, uczestniczka zaszła w ciążę: 

Ale afera! Widzowie mówią, że to dlatego rolnik Łukasz z "Rolnik szuka żony" wybrał tę kandydatkę!

 

Paulina, gdy Łukasz obwieścil jej swój wybór, dziewczyna stwierdziłą, że rolnik jest hipokrytą. Murem stanęli za nią równiez widzowie, którzy bardzo negatywnie ocenili zachowanie rolnika. Paulina nawyraźniej nadal odczuwa spory niesmak, bo zapytana o sprawę przez tygodnik Na Żywo, zbyła dziennikarza.

Program to przeszłość, ja żyję teraźniejszością - powiedziała.

Myślicie, że zdążyła już porzucić marzenie o polskiej wsi?

 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 listopada 2018 o 10:11 przez Defdef
Masz psa? Uważaj! Wprowadzili drakoński przepis

Od 15 listopada obowiązują nowe, zaostrzone przepisy dotyczące właścicieli psów. Niewielu z nich zdaje sobie sprawę z tego, że za spacer z psem, który nie jest zapięty na smyczy, trzeba będzie zapłacić ogromny mandat. W drastycznych przypadkach, właściciel czworonoga będzie mógł trafić nawet za kraty.

Za co właściciele psów będą karani? Przede wszystkim za niewłaściwe pilnowanie psów, prowadzenie ich podczas spacerów nie na smyczy, czy trzymanie na nieogrodzonej posesji. Do tej pory wchodził w grę jedynie mandat w wysokości 250 zł. Teraz prawo jest surowsze. Chodzi o kwoty nawet dwudziestokrotnie wyższe! W grę wchodzi nawet kara pozbawienia wolności.

Wyprowadzanie psów bez smyczy powszechne. Właściciele psów są przekonani, że zdążą odwołać swojego zwierzaka, jeśli ten zagrozi człowiekowi lub innemu zwierzęciu. Zazwyczaj przekonują, że ich zwierzak nic nie zrobi i jest łagodny. Na psy biegające bez smyczy zwracają uwagę również osoby uprawiające np. bieganie. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 listopada 2018 o 10:11 przez Defdef
Gwiazda telewizji zmaga się z poważną chorobą i jest na granicy bankructwa!

Kariera medialna Bilguun’a Ariunbaatar’a zapowiadała się obiecująco. Popularność zyskał dzięki występowi w programie „Szymon Majewski Show”. Kiedy program zniknął z anteny, Bilguun nie zrezygnował z występów medialnych. Próbował swoich sił także w autorskim projekcie, który realizował na kanale YouTube. To trwało krótko i niespodziewanie Ariunbaatar w ogóle zniknął z wizji. 

 

Co się stało? Okazało się, że showman doświadczył szeregu niepowodzeń w swoim życiu. Kłopoty zaczęły się w momencie, kiedy zachorował. W czerwcu lekarze zdiagnozowali u niego piodermię zgorzelinową. W wyniku choroby, na jego nodze do dziś jest ogromna, trudno gojąca się rana. Kilka miesięcy po tej diagnozie, Bilguun trafił do szpitala z zapaleniem płuc. Na tym jednak nie koniec nieszczęść. Gwiazdor zmaga się z depresją. Przeżył również duży zawód, jeśli chodzi o życie prywatne. Wyznał, że jego dziewczyna, kilka miesięcy po urodzeniu ich wspólnego dziecka, odeszła i wzięła ślub z innym mężczyzną. Przez długi czas, jego aktywność fizyczna była ograniczona do minimum, a Bilguun stracił stałe źródło dochodów. Jego problemy cały czas się piętrzyły, aż w końcu doprowadziły go na skraj bankructwa.

O swojej trudnej życiowej sytuacji opowiedział w rozmowie z „Super Expressem”. – Leżąc bez sił w szpitalu lub domu, trudno o bycie wilkiem z Wall Street. 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 listopada 2018 o 10:11 przez Defdef
Żeby mieć wąską talię usunęła żebra. Teraz chwali się ciążą.

Sophia Vegas znów na językach. Kontrowersyjna gwiazda telewizyjna, która dla wąskiej talii usunęła sobie cztery żebra, spodziewa się dziecka. Niemka ciążowym brzuchem pochwaliła się na Instagramie. Media donoszą, że 31-latka po porodzie planuje wizytę w salonie tatuażu. Dlaczego?

Sophia Vegas radosną wiadomością podzieliła się w niemieckiej edycji „Celebrity Big Brother”. – Jestem w ciąży. Spodziewam się maluszka – powiedziała przed kamerami. Nie zdradziła jednak, kto jest ojcem. Agencja East News, powołując się na lokalne media podaje, że to Daniel Charlier - amerykański biznesmen, który ma już trójkę dzieci z poprzedniego związku. Para mieszka obecnie w Los Angeles. 31-latka otworzyła tam sklep z wegetariańskim sushi.


Sophia Vegas jest posiadaczką najwęższej talii na świecie. Kobieta, by taką mieć, usunęła sobie cztery żebra. Podobno lekarze ostrzegli przyszłą matkę, że z powodu wąskiej talii ciąża jest „ryzykowna”. Niemka, która jest obecnie w szóstym miesiącu, wygląda na bardzo szczęśliwą. 31-latka chętnie chwali się swoimi zdjęciami z brzuchem na Instagramie. Jej konto obserwuje prawie 200 tysięcy osób.

 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 listopada 2018 o 10:11 przez Defdef
Mikołaj Roznerski bardzo otwarci mówi o swojej chorobie

Dziś jest jednym z większych przystojniaków naszego show-biznesu. Mikołaj Roznerski (35 l.) nie zawsze jednak zachwycał posturą Adonisa. Aktor wyznał właśnie, że po rozwodzie rodziców i odejściu mamy przestał jeść i jako nastolatek zachorował na anoreksję.

 

– Myślę, że wpadłem w anoreksję, bo szukałem akceptacji. (...) Może też chciałem zwrócić na siebie uwagę? – wyznał w „Twoim Stylu” Roznerski. Zanim Mikołaj zachorował, koledzy kpili z niego i nazywali go grubasem. Z powodu tuszy nie miał też powodzenia u koleżanek.

 

– Gdy nagle zeszczuplałem, stało się coś nieoczekiwanego: zauważyłem, że jestem inaczej postrzegany. Koleżanki uśmiechały się zalotnie, a koledzy przestali się nabijać. Uznałem, że to dobry kierunek i zacząłem liczyć kalorie. Byłem już przeraźliwie chudy – ważyłem 42 kilogramy – opowiada. Wtedy właśnie choroba dała o sobie znać. – Zemdlałem i trafiłem do szpitala. Spędziłem tam ponad rok, wbrew pozorom leczenie jest trudne i długotrwałe. Musiałem nauczyć się jeść i przestać bać, że przytyję – wspomina aktor. Choć po chorobie nie ma już śladu, Mikołaj wie, że musi uważać i o siebie dbać. – Anoreksja zostaje na zawsze. Zmieniłem tylko liczenie kalorii na liczenie przebiegniętych kilometrów albo kilogramów wyciśniętych na siłowni – przyznaje. 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 listopada 2018 o 10:11 przez Defdef
Jest decyzja w sprawie "Kevin sam w domu" w te święta!

Tradycji stało się za dość. W tym roku Polsat ponownie na święta Bożego Narodzenia wyemituje kultowy już dziś film "Kevin sam w domu", który swoją premierę miał już blisko trzy dekady temu. Od lat wiele osób nie wyobraża sobie Świąt bez tej komedii.

Na razie stacja potwierdziła jedynie, że film „Kevin sam w domu” zostanie pokazany na Polsacie w święta 2018, jednak nieznana jest jeszcze dokładna data emisji. Pewne jest jedno, fani komedii będą mieli udane święta Bożego Narodzenia.

 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 16 listopada 2018 o 09:11 przez Defdef
Nie żyje polska piosenkarka. Jej przebój nucili wszyscy!

Regina Bielska była jedną z największych gwiazd polskiej estrady w latach 50. i 60. Piosenkarka zasłynęła wieloma hitami, m.in: „Pięciu chłopców z Albatrosa”, „Kasztany”, „Liliowy wrzos”, „Żyje się raz”, „Samotny dom” czy „Szeptem”.

W Gdańsku wyszła za mąż za pianistę Romualda Milnera. Wydała cztery minialbumy i jednego singla - „Nocą w Belgradzie/Kamyk w pantofelku ".

Bielska urodziła się w Wilnie. Zadebiutowała jako piosenkarka w sopockim Grand Hotelu, potem występowała m.in. na MS Batory, który pływał z Gdyni. U szczytu kariery artystka koncertowała m.in. w Belgii, Francji i byłym Związku Radzieckim.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 listopada 2018 o 23:11 przez Defdef
Następna