Poczekalnia

Julia Wieniawa, Magda Gessler, Wienio, Areta Szpura i inne gwiazdy wstrzymują oddech. Wzięli oni udział w kampanii "Pierwsza doba bez smogu". Zobacz, ile udało im się wytrzymać bez oddychania.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 listopada 2018 o 11:11 przez jatoja
Polacy oburzeni! Rząd zabierze 500 plus samotnym rodzicom?
Okazuje się, że 500 plus należy się bezwarunkowo na drugie i kolejne dziecko tylko w pełnych rodzinach.  Zdarzają się sytuacje, kiedy partnerzy po rozstaniu decydują się na dobrowolne przekazanie kwoty na utrzymanie dzieci, bez potwierdzenia tego w sądzie. W takim przypadku osoba samotnie wychowująca potomków, aby otrzymać pieniądze z programu 500 plus musi się bardzo natrudzić albo po prostu kłamać (np. rodzice dalej pozostają w związku). Są także osoby, które sądów wolą unikać, dlatego z powodu kłopotliwego wymogu, stracą prawo do świadczeń. Osoba, która samotnie wychowuje dzieci, musi spełnić dodatkowe warunki, aby otrzymać świadczenie. W przypadku kiedy nie zostało ustalone świadczenie alimentacyjne na dziecko, pieniądze mogą otrzymać, gdy: 1) drugie z rodziców dziecka nie żyje; 2) ojciec dziecka jest nieznany; 3) powództwo o ustalenie świadczenia alimentacyjnego od drugiego z rodziców zostało oddalone; 4) sąd zobowiązał jedno z rodziców do ponoszenia całkowitych kosztów utrzymania dziecka i nie zobowiązał drugiego z rodziców do świadczenia alimentacyjnego na rzecz tego dziecka; 5) dziecko, zgodnie z orzeczeniem sądu, jest pod opieką naprzemienną obojga rodziców sprawowaną w porównywalnych i powtarzających się okresach.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 listopada 2018 o 11:11 przez jatoja
Źródło: https://superbiz.se.pl/wiadomosci/rzad-zabierze-500-plus-samotnym-rodzicom-mrpips-wysyla-pismo-do-gmin-aa-VofP-xE1D-wJ9V.html
Mocne! Chylińska wyznała ile miała lat, gdy straciła dziewictwo. "Potraktował mnie jak g*wno!"
W wywiadzie „rzeka” przeprowadzonym na kanale na YouTube piosenkarki, dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy z jej prywatnego życia, o których nigdy wcześniej nie mówiła. Z artystką rozmawia Kuba Wojewódzki, Edward Miszczak i Marcin Prokop. Wokalistka sama zaaranżowała tę rozmowę i zaprosiła słynnych dziennikarzy. Twórcy wywiadu piszą o nim, że jest „Szczery, osobisty, bezkompromisowy, przejmujący” – nie można się z tym nie zgodzić. "Zostałam rozjechana w wieku 18 lat przez bardzo dojrzałego faceta, który potraktował mnie jak gówno i myślę, że to też wpłynęło na historię mojego życia jako kobiety…" - wyznała Agnieszka Chylińska. "Ja przyszłam do niego z takimi prostymi sprawami jak miłość, oddanie, swoje dziewictwo przede wszystkim do faceta, który potraktował mnie jak gówno to po pierwsze. I włącza się wtedy myślenie to kim ja jestem, że on mnie tak potraktował? To co ja jestem warta? To za szybko na 18 lat… To może okropne, co powiem, ale to było za wcześnie. Zostałam zniszczona, zepsuta." - dodaje. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 listopada 2018 o 10:11 przez jatoja
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qlAa9Ocf1UI
Siostry Godlewskie mają nowy biznes. Nauczą Cię śpiewu
Dziś na oficjalnym profilu na instagramie sióstr Godlewskich pojawił się komunikat o ich nowym projekcie, który rusza w przyszłym roku. Trzeba przyznać, że w obliczu ich ostatniego popisu muzycznego, może on budzić poruszenie i kontrowersje. Wybierzecie się do ich szkoły na lekcję śpiewu?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 listopada 2018 o 10:11 przez jatoja
Krychowiak pobił Lewandowskiego po meczu Polska-Czechy? Zaczęło się od ostrych słów
Czwartkowe spotkanie z Czechami zakończyło się dla Polaków bardzo źle. Nasi sąsiedzi wbili nam jednego gola. Tragiczna sytuacja na boisku spowodowała złość i frustrację wśród piłkarzy.  Wyborcza24 relacjonuje, że tuż po meczu Krychowiak miał pobić w szatni Lewandowskiego. Atmosfera była bardzo napięta – Krychowiak miał wypalić „Weź KURWA zamknij mordę lewy” i uderzyć go w twarz. Kapitan nie pozostał dłużny. Miały także paść wyzwiska od „pedałów” , „ciot” itp. Jednak nikt nie potwierdza tych wydarzeń. Nastąpiła jeszcze wymiana zdań i Lewandowski miał otrzymać cios w twarz od kolegi z zespołu. Inni ich rozdzielili, ale nie udało się ochronić piłkarza Bayernu przed ciosem. Zbigniew Boniek ma wyciągnąć konsekwencje wobec obu sportowców, a Lewandowski miał powiedzieć, że tak tego nie zostawi i sprawa na pewno skończy się w sądzie. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 listopada 2018 o 10:11 przez jatoja
Źródło: https://wyborcza24.pl/bojka-lewandowskiego-po-meczu-polska-czechy/
Lewandowska otworzyła własną kawiarnię. Za kawę czy smoothies musisz zapłacić tu niemałą kwotę
Lewandowska poinformowała właśnie na Instagramie, że otworzyła... własną kawiarnię. A raczej "store", oczywiście "by Ann". Po miesiącach przygotowań, testowania przepisów i dobierania składników, z wielką radością zapraszamy Was w nasze zdrowe progi - pochwaliła się Ania. W Healthy Store znajdziecie pyszne smoothies, superfood bowls oraz soki wyciskane metodą cold press, a ponadto przekąski i oczywiście moje smakołyki @foods_by_ann. Będziecie mogli napić się tu smakowitego i świeżego smoothies oraz mojej ukochanej kawy kuloodpornej - pochwaliła się na Instagramie. W ofercie Healthy Store znalazły się smoothies (300 ml kosztuje 15 zł, a 400 ml 17 zł), kawy (ceny od 10 do 14 zł), a także owsianki (16 zł). Na miejscu będzie można także kupić produkty Healthy Food by Ann.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 listopada 2018 o 10:11 przez jatoja
Fani rzucają mięsem w Zayna Malika po tym co powiedział o ISLAMIE: "Nie wierzę w nic z tego"
Zayn Malik jest jednym z najpopularniejszych brytyjskich piosenkarzy na świecie. Choć po odejściu z One Direction, boysbandu, który przyniósł mu sławę, wielu wróżyło mu koniec kariery, on wydał świetnie przyjęty przez krytyków album zatytułowany Mind of Mine. W promocji płyty pomógł piosenkarzowi związek z Gigi Hadid. Dzięki burzliwej relacji z rozchwytywaną modelką Zayn stał się łakomym kąskiem dla portali plotkarskich. Wszyscy wiedzą o tym, że brytyjski pisoenkarz ma pakistańskie pochodzenie. Ostatnio w wywiadzie padło pytanie o religię. Zayn Malik jest jednym z najpopularniejszych brytyjskich piosenkarzy na świecie. Choć po odejściu z One Direction, boysbandu, który przyniósł mu sławę, wielu wróżyło mu koniec kariery, on wydał świetnie przyjęty przez krytyków album zatytułowany Mind of Mine. W promocji płyty pomógł piosenkarzowi związek z Gigi Hadid. Dzięki burzliwej relacji z rozchwytywaną modelką Zayn stał się łakomym kąskiem dla portali plotkarskich. 
Nie jestem wyznawcą islamu i nie nazwałbym się dziś muzułmaninem. Jest we mnie duchowa wiara w to, że Bóg istnieje. Czy wierzę w piekło? Nie. Chcę tylko zachować to, w co wierzę, dla siebie. Czuję, że to sprawia, że poruszam się w życiu we właściwy sposób. Jeśli zachowam się dobrze, będę dobrze traktowany. To jest to. Nie wierzę, że trzeba jeść wybrane mięso, które było w określony sposób wymodlone. Nie wierzę, że musisz czytać modlitwę w pewnym języku pięć razy dziennie. Nie wierzę w nic z tego. Po prostu wierzę, że jeśli jesteś dobrym człowiekiem, wszystko ułoży się dobrze - wyznał w rozmowie z brytyjską wersją magazynu Vogue. Część fanów Zayna - zdeklarowanych muzułmanów - w mediach społecznościowych zaczęła nawoływać do bojkotu muzyka. Wyzywają go od "niewierzących" i "grzeszników".
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 listopada 2018 o 10:11 przez jatoja
Sieć zajmująca się sprzedażą sneakersów i akcesoriów postanowiła przeprowadzić eksperyment naukowy, który na zawsze rozstrzygnie kwestię noszenia butów bez skarpet. Uwaga - może to być dla Ciebie szokujące!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 listopada 2018 o 13:11 przez jatoja
Synoptycy ostrzegają. Idzie zima! Już wiadomo kiedy temperatury spadną poniżej zera
Wygląda na to, że to ostatnie dni ciepła. W najbliższych dwóch tygodniach czeka nas nadejście chłodniejszych temperatur. Od niedzieli temperatura będzie spadać z dnia na dzień. Wstępne prognozy na poniedziałek, 19 listopada, mówią o pierwszych opadach deszczu ze śniegiem, gdy termometry wskażą temperaturę poniżej zera. W przyszłym tygodniu możemy też oczekiwać gęstych mgieł i opadów deszczu.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 listopada 2018 o 22:11 przez jatoja
Źródło: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/kiedy-spadnie-snieg-prognoza-pogody-na-zime-20182019-dlugoterminowa-raport-na-biezaco-13112018/ar/13549724
Jeśli chłopak puszcza przy Tobie gazy, to robi to dla Twojego dobra
W jelitach produkowany jest naturalny siarczek wodoru. Doktor Mark Wood uważa, że warto go wdychać dla zdrowotności. Sugeruje, że za każdym pierdnięciem partner powinien nadstawić nos. W ten sposób zmniejsza się ryzyko śmierci z powodu, zawałów, nowotworów i wylewów. Jego zdaniem takie inhalacje zapobiegają również demencji starczej i artretyzmowi. Czy to sekret na długowieczność?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 01 listopada 2018 o 10:11 przez jatoja
Źródło: https://www.thesun.co.uk/fabulous/4779755/could-sniffing-your-partners-farts-be-good-for-you-research-finds-the-smell-of-flatulence-could-ward-off-disease/
Następna