Losowe wpisy

Odrzucający zapach

Zapach zarówno kobiecych, jak i męskich miejsc intymnych jest wyjątkowo specyficzny. Ma na niego wpływ stan zdrowia, dieta i oczywiście sposób, w jaki dbamy o higienę. Czasami nawet podświadomie nie odpowiada nam zapach partnera, stąd oczywista niechęć do seksu oralnego.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 lipca 2018 o 10:07 przez lordvader
22-letnia siostra słynnego piłkarza Neymara w rodzimej Brazylii robi karierę "modelki", a na Instagramie śledzą ją ponad 4 miliony fanów - więcej niż Maffashion, Chodakowską i Littlemooonster96 razem wzięte.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 lipca 2018 o 10:07 przez jatoja
ZUS wyśle listy do milionów Polaków. Większość z nich poczuje to w kieszeni
Ze względu na utrzymanie niższego wieku emerytalnego i rozdawnictwo rządu w innych obszarach, dzisiejsze czterdziestolatki nie mają co liczyć na emeryturę. ZUS w tym przypadku nie kłamie, choć obecne prognozy mogą okazać się i tak zbyt optymistyczne

Do końca wakacji kilkanaście milionów Polaków otrzyma listy z wyliczeniem emerytury. Dla wielu może to być szok. Emerytura obecnej 40-latki może być niższa nawet o 40 procent w porównaniu z prognozą sprzed obniżenia wieku emrytalnego. Dziś średnio Polak dostaje na emeryturze ok. 60 proc. średniej pensji, czyli ok. 2 tys. zł brutto. W nowym systemie będzie miał mniej niż 40 proc. ostatniej pensji, czyli ok. 1,3 tys. brutto. To efekt utrzymania niższego wieku emerytalnego dla kobiet, postulatu, miedzy innymi dzięki któremu PiS wygrał wybory. Zapomniał wtedy swoich wyborców poinformować, że utrzymanie wysokości kwoty świadczenia jest niemożliwe. Za 15 lat będziemy mieli pokolenie biedaemerytur - alarmują ekonomiści. Polki tracą w porównaniu z mężczyznami, bo biorą przerwy na wychowanie dzieci i będą pracować o 5 lat krócej. Według racjonalnych wyliczeń, w 2060 roku emerytura minimalna, która przypadnie w udziale wielu dzisiejszym młodym matkom, będzie stanowić zaledwie 10 proc. średniej pensji.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 12 lipca 2018 o 11:07 przez kwiatlotosu
Źródło: http://grape.org.pl/policy/obnizanie-wieku; http://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php?title=Population_structure_and_ageing/pl; http://wyborcza.biz/biznes/7,147880,23657134,zus-do-konca-wakacji-wysle-listy-z-wyliczeniem-emerytury-tysiace.html
Kylie Jenner została najmłodszą miliarderką. Jej majątek zaraz przekroczy Zuckerberga
Kylie Jenner na swoich pomadkach Kylie Lip Kit zbiła fortunę. Wartość rynkową Kylie szacuje się na 900 milionów dolarów, co zawdzięcza w dużej mierze swoim kosmetykom. Gdy kwota na jej koncie przekroczy miliard dolarów, siostra Kim Kardashian wyprzedzi w rankingu Marka Zuckerberga. Zarobienie wielomilionowej fortuny na kosmetykach zajęło 20-latce mniej niż trzy lata. Moja mama była sceptycznie nastawiona do tego biznesu - wspomina Kylie. Kazała mi zainwestować w to własne pieniądze. Ja z kolei powiedziałam jej, że jeśli biznes nie wypali, co najwyżej będzie miała dużo szminek w garażu - dodała.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 lipca 2018 o 11:07 przez jatoja
Alyssa Carson zwana także "Blueberry", czyli borówka, będzie jedną z pierwszych osób, które polecą na Marsa. Już teraz, w wieku 17 lat rozpoczęła trening, który przygotuje ją do podróży. Jak to się zaczęło?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 lipca 2018 o 11:07 przez jatoja
Źródło: https://9gag.com/gag/aOrNLPy?ref=fbp
Nie minęło dużo czasu, a Polski Związek Piłki Nożnej zaskoczył informacją i ogłosił oficjalnie, że dotychczas pracujący w Wiśle Płock szkoleniowiec zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 lipca 2018 o 11:07 przez jatoja
Źródło: http://www.dziennikzachodni.pl/sport/pilka-nozna/a/nowy-selekcjoner-reprezentacji-polski-jerzy-brzeczek-zastapi-adama-nawalke,13333807/
Zamknęli go na noc w markecie. Zjadł towar wart 30 tysięcy złotych!
Oto marzenie każdego dzieciaka. Zostać zamkniętym na noc w supermarkecie. To przydażyło się 47-letniemu Liamowi Lorrisowi, który spędził niedzielną noc zamknięty w supermarkecie sieci Kroger. Przez 8 godzin, do momentu kiedy został wypuszczony z budynku, skonsumował produkty o wartości ponad 8 tysięcy dolarów (około 30 tysięcy złotych)! Historia miała miejsce w Oakland w stanie Tennessee. Lokalna policja sprawdzi, czy cała akcja nie została przez Norrisa zaplanowana. Koszmar Liama Norrisa zaczął się w momencie, kiedy tuż przed zamknięciem supermarketu postanowił skorzystać z toalety. W tym czasie obsługa zdążyła opuścić lokal i zamknąć sklep. Zjadł przede wszystkim słodycze, takie jak wafelki czy czekolady, ale także 3 kilogramy sera, a nawet 7 kilogramów surowego mięsa! Wypił kilkadziesiąt puszek napojów. Swoje zachowanie tłumaczył skłonnością do jedzenia w sytuacjach stresowych.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 lipca 2018 o 12:07 przez jatoja
Źródło: https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/zamkneli-go-na-noc-w-markecie-zjadl-towar-wart-prawie-tys-zl-zdjecie-aa-Zhei-WBNM-2LVo.html
Po długim związku z Vanessą Paradis, z którą ma dwójkę dzieci, hollywoodzki gwiazdor związał się z modelką Amber Heard. Modelk została jego trzecią żoną. Związek jednak równie szybko zakończył się oskarżeniami z jej strony o pobicie i rozwodem, który kosztował Deppa około kilkanaście milionów dolarów. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 lipca 2018 o 12:07 przez kwiatlotosu
Jak wygląda i zachowuje się chłopak, który jeszcze nigdy nie był blisko z dziewczyną? 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 lipca 2018 o 12:07 przez jatoja
Niezawodna prognoza.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 12 lipca 2018 o 12:07 przez kwiatlotosu
Losuj kolejne