Losowe wpisy

Istnieje suknia, która zmienia kolory odzwierciedlając nastrój noszącej ją kobiety
Twórcą dzieła jest Phillips Design, który zaprojektował ją w 2008. Dzięki czułym na zmiany temperatury ciała receptorom, suknia zmienia barwę w zależności od nastroju kobiety, która ją nosi. To znaczy, że im bardziej zmienną jest kobieta, tym częściej suknia zachwyca! 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 29 grudnia 2017 o 16:12 przez lordvader
Źródło: Scribol.com

W rodzinie skoków narciarskich nie brakowało ostatnio okazji do świętowania. Po zakończonym sezonie nie zabrakło imprezy z okazji triumfu w Pucharze Narodów, a w ostatnich tygodniach swoje śluby zorganizowali Dawid Kubacki i Maciej Kot. Na imprezie u tego drugiego nie zabrakło najlepszych skoczków z Polski. Swoją stylówką zabłysnął Piotr Żyła!

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 11:05 przez Defdef
Piotr Fronczewski miał atak serca. Był bliski śmierci.
Piotr Fronczewski miał atak serca. Gdyby nie szybka reakcja lekarzy, mogłoby wydarzyć się najgorsze. Znany aktor przeżył najprawdziwsze chwile grozy. 

Piotr Fronczewski to aktor-symbol. Nie ma osoby, która nie byłaby oszołomiona w momencie, w którym usłyszy brzmienie jego wyjątkowego głosu. Ostatnio artysta miał bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Dopadł go atak serca.

Chociaż wszystko działo się kilka tygodni temu, to dopiero teraz aktor zdecydował się o tym opowiedzieć Michałowi Figurskiemu na antenie Radia Zet. Nic dziwnego, że przez taki czas milczał - wydarzenie było dość mocno dramatyczne.  

Tego strasznego dnia, w którym dopadł go atak serca, Fronczewski był w kinie. 

Byłem zrelaksowany, rozluźniony, poszedłem do kina, kupiłem sobie coca-colę i popcorn. I nagle coś zaczęło się dziać w klatce, ale to było coś innego od tego, do czego byłem przyzwyczajony. Pierwszy atak był agresywny, nie wiedziałem, czy serce wyskoczy mi uszami, nosem, ustami - opowiadał aktor.

Prędko wyszedł z sali kinowej, wsiadł w samochód i nie wiedział co ma dalej zrobić - czy jechać do domu, czy wezwać karetkę. Ostatecznie pojechał na ul. Hożą na oddział kardiologiczny, który znał i w którym czuł się bezpiecznie.

Dzięki przytomnej interwencji lekarzy - nic poważnego się nie stało. Wiadomo jednak, że Fronczewski znalazł się krok od tragedii. Teraz bardzo o siebie dba - tym bardziej, że od lat walczy z arytmią, która po ataku serca może być jeszcze poważniejsza niż do tej pory. Życzymy dużo zdrowia! 
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 05 lipca 2019 o 15:07 przez Defdef
Nowe modele crocsów idą podobno jak świeże bułeczki.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 31 lipca 2018 o 09:07 przez kwiatlotosu
Ten motyl to tzw. gynandromorf - czyli pół samiec pół samica. Po jednej stronie ciała możemy zauważyć cechy męskie a po drugiej żeńskie.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 09 listopada 2017 o 15:11 przez e-wonsz
Jedna z największych atrakcji Grecji poważnie zniszczona. Tę plażę znali chyba wszyscy odwiedzający
Wyspa Zakintos znana jest chyba wszystkim odwiedzającym Grecję. Jest to jeden z punktów obowiązkowych na mapie turystycznego raju. A jeśli Zakintos, to koniecznie trzeba również odwiedzić plażę Navagio, zawną przez miejscowych Zatoką Wraku. Wszystko przez wrak kutra rybackiego zalegający na jej piaskach już od dawna. 

Navagio to jedna z największych atrakcji. Wprawdzie nie ma tu za wiele zwiedzania, jednak czas spędzony na tej plaży na pewno nie będzie czasem zmarnowanym. Niestety ostatnio na rajskiej plaży doszło do tragedii, przez co sam obiekt został poważnie uszkodzony. 

Runęła jedna ze skalnych ścian otaczających zatokę. Do szpitala trafiło trzech mężczyzn, którzy odnieśli obrażenia w wyniku zawalenia się ściany. Straż pożarna wciaż przeszukuje rumowisko, w celu zlokalizowania ewentualnych dalszych ofiar wypadku. 

W trakcie osunięcia się skał na plaży było bardzo dużo ludzi - całe rodziny z dziećmi i sporo młodzieży. W zatoce przebywały wtedy łącznie trzy łodzie. Po wypadku wszyscy zostali natychmiast ewakuowani, a ranni przewiezieni do Głównego Szpitala na Zakintos. 

Według relacji świadków jedna ze skał wpadła nawet do wody, wywołując potężną falę, która przewróciła znajdujące się tam łodzie. W chwili obecnej dostęp do plaży jest zabroniony. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 września 2018 o 18:09 przez e-wonsz
Konflikt w kadrze. Zbigniew Boniek ujawnia szczegóły. "Niektórym przeszkadza Lewandowski"
W rozmowie z byłym reprezentantem Sebastianem Milą (TVP) prezes PZPN-u powiedział, że sukces na Euro zmienił reprezentację. Wcześniej wszyscy byli zadowoleni, że grają z Lewandowskim, teraz pojawiają się głosy, że za bardzo gwiazdorzy i nie widzi niczego poza czubkiem swojego nosa. "Kiedyś wszystkim podobało się, że mogą grać przy Robercie Lewandowskim, bo to była wartość dodana. Dzisiaj, muszę to powiedzieć ze smutkiem, niektórym to przeszkadza. Musimy to sobie jednak sami wyjaśnić w grupie" - powiedział Boniek.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 28 czerwca 2018 o 14:06 przez kwiatlotosu
Źródło: TVP
Mało kto wie, że 19-letnia Julia Wróblewska w życiu prywatnym jest raczej osobą, która nie utrzymuje zbyt zażyłych stosunków z chłopakami.
Aktorka według tabloidów spotykała się między innymi z pewnym blogerem, natomiast mama Julii bardzo pilnowała, by córce nie przyszło do głowy nic głupiego. Zdaniem kobiety 19-latka ma jeszcze czas na chłopaków, a na razie musi się skupić na nauce.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 stycznia 2018 o 17:01 przez RoundHere
Kontrowersyjny raper przyjął propozycję wzięcia udziału w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami", gdzie za każdy odcinek dostaje sporą wypłatę. Popek zarabia w tanecznym show więcej niż pozostałe gwiazdy. Postanowił więc odwedzięczyć się Polsatowi i odcieplić dla dobra programu swój wizerunek. Ostatnio coraz częściej pokazuje się z córką Julką. Fani zauważyli jednak coś niepokojącego...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 marca 2018 o 12:03 przez jatoja
Źródło: https://www.instagram.com/popek_oficjalnie/

Kari Falla, psia fryzjerka, spotkała takiego klienta

Pieska wynalazła na Facebooku - jacyś ludzie znaleźli go brudnego przy drodze i postanowili zabrać do groomerki, która zrobi z psiakiem porządek. Umyła go, ostrzygła i...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 października 2017 o 15:10 przez Donica
Źródło: papilot.pl
Losuj kolejne