Losowe wpisy

Hit! Pokazała w sieci jak wyczesuje swój łupież. Internauci nie mogą przestać tego oglądać
Na YouTube powstał cały kanał poświęcony…drapaniu swojej głowy i pozbywania się łupieżu. Filmiki są niezwykle popularne – internauci komentujący wideo twierdzą, że oglądanie osoby zdrapującej sobie łupież z głowy działa na nich relaksująco i odprężająco. Łupież to dolegliwość, która powinna być leczona, dlatego niepokoi nas fakt, że ktoś może odczuwać przyjemność z oglądania innej osoby cierpiącej na taką dolegliwość. Mamy nadzieję, że obejrzycie filmik i zadecydujecie sami — czy łupież zdrapywany tipsami jest satysfakcjonującym doświadczeniem do oglądania, czy nie.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 27 września 2018 o 08:09 przez jatoja

Sławni nie mają lekko

Są oceniani - dosłownie - od stóp do głów. Mamy dla was zestawienie stóp znanych kobiet - które wyglądają najgorzej?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 listopada 2017 o 11:11 przez Donica
Źródło: https://www.kozaczek.pl/plotka-galeria/brzydkie-stopy-gwiazd-32834#zdjecie
Popek wrzucił na Instagrama odważne zdjęcie w piżamie. Fani: „Wisi ci pisior!”
Popek Monster, raper z Gangu Albanii, który niedawno ogłosił założenie własnej partii politycznej, uwielbia szokować swoich fanów. Jednak ostatnie zdjęcie wrzucone przez muzyka-celebrytę podzieliło fanów, jak nigdy wcześniej. Widzimy na nim Popka w samej piżamie, a pod fotografią widnieje podpis: „Dobranoc Ameryka”. Fani zwrócili jednak uwagę na sporych rozmiarów wybrzuszenie w okolicach kroku rapera. Zdecydowanej większości fanów muzyka nie przypadło to do gustu. „Lubię Cię Popek, ale to zdjęcie nie jest ani fajne, ani śmieszne, sorry, idź spać, tyle na dzisiaj”, „Wisi Ci pisior”, „Popek nie rób takich gejowskich zdjęć, Ty masz kobietę i córkę to się zachowuj”, „Popek wariacie, kuśka ci odstaje”, „Popuś(ciłeś) w majty, czy mi się wydaje?” - tak wygląda większość komentarzy pod zamieszczonym przez Popka zdjęciem. Fani, którym fotografia z wybrzuszeniem na obcisłem piżamie się spodobała są w zdecydowanej mniejszości.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 grudnia 2018 o 11:12 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram.com
Internauci kłócą się: "CHŁOP czy BABA?" Ten model nie identyfikuje się z żadną płcią
Alex Delacroix jest pochodzącym z Hiszpanii androgenicznym modelem, który swoją karierę na wybiegu rozpoczął zaledwie dwa lata temu, a już stał się wschodzącą gwiazdą branży. Alex nie przypisuje sobie żadnej płci, a jego osobliwy wygląd zapewnił mu udział w kampanii Levisa walczącej z dyskryminacją osób LGBT. Internauci kłócą sie natomiast... kim jest naprawdę? "Chłop czy baba?" - stawiają pytanie jasno.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 lutego 2019 o 18:02 przez jatoja
Tak naprawdę istnieją tylko 4 typy osobowości i wskazują na to najnowsze badania
Typy osobowości. Jest to bardzo kontrowersyjny temat, który potrafi wzbudzić wiele emocji. No bo tak naprawdę o co chodzi z tymi wszystkimi typami osobowości? Jak najlepiej zakwalifikować się do jednego z nich? Jak tak naprawde określić, jakim typem osobowości jesteśmy no i wreszcie, w jaki sposób sprawdzić, ile w rzeczywistości tych typów osobowości jest? 

Pewnie wiele razy słyszeliście, że ktoś ma taką i taką osobowość, ponieważ wypełnił jakiś test na internecie i tak właśnie mu wyszło. Pewnie słyszeliście też o tym, że typów osobowości jest 16, według innej wersji jest ich znacznie mniej, a według jeszcze innej to jest ich w ogóle tylko 8. 

Najnowsze badania, które zostały opublikowane w dzienniku naukowym Nature Human Behavior sugerują, że tych typów mamy zaledwie 4. Dowiódł to eksperyment przeprowadzony na potężnej grupie liczącej 1,5 mln osób. Jakie typy osobowości udało się wyróżnić i jak określić, do którego typu należycie? Zapraszamy dalej. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 27 września 2018 o 19:09 przez e-wonsz

Jak się ubrałaś?

"Jak byłaś ubrana?" - to jedno z najczęstszych pytań, jakie są zadawane ofiarom gwałtu. Pytanie to zawiera w sobie niepokojący podtekst - sugeruje zgwałconej osobie, że gdyby ubrała się inaczej, mniej wyzywająco, to do gwałtu by nie doszło. Wystawa prezentowana właśnie na Uniwersytecie w Kansas pokazuje, że nie jest to prawdą.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 27 września 2018 o 14:09 przez MarcinZfejsa
Źródło: http://www.huffingtonpost.com/

27-letni Patricio Medina w 2014 oku dopuścił się przerażającego czynu na swojej miesięcznej córce. Zrobił coś, co jest okrucieństwem, jakiego dawna nie słyszeliśmy…

Podczas rutynowej kontroli u niemowlaka lekarz odkrył przerażające urazy dziecka. Personel medyczny szybko powiadomił policję, a ojciec został zatrzymany.

Mężczyzna wykorzystał własną córkę łamiąc jej 45 kości! i doprowadzając do innych obrażeń!

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 października 2018 o 13:10 przez Defdef

Moja najlepsza przyjaciółko. Jeżeli to czytasz, to wiedz, że są rzeczy, które powinnaś o mnie wiedzieć. Gotowa? Przeglądaj galerię...

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 02 kwietnia 2018 o 13:04 przez RoundHere
Dramat Seleny! To stało się z jej twarzą po sterydach, które bierze od miesięcy. Jest nie do poznania
Niedawno Selena Gomez przeszła załamanie nerwowe i trafiła do szpitala psychiatrycznego. Stało się to chwilę po tym, gdy Justin Bieber(były chłopak Seleny) wziął potajemny ślub z nową partnerką. Wszyscy myśleli, że to załamało piosenkarkę. Ostatecznie wyszło na jaw, że za zły stan psychiczny piosenkarki odpowiada leukopenia, czyli choroba, która doprowadza do znacznego spadku liczby białych krwinek. Niedawno 26-latka wyszła ze szpitala, jednak zażywa mocne leki, które sprawiły, że dziewczyna jest opuchnięta głównie na twarzy.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 02 stycznia 2019 o 11:01 przez jatoja
Paznokcie rąk rosną o 30-50% szybciej niż paznokcie u nóg
Za tę różnicę odpowiada rozwój aparatu paznokciowego, który zaczyna się już w 8 tygodniu życia płodowego. Paznokcie od początku rosną z różną szybkością: u rąk są wykształcone w 32 tygodniu, u stóp w 36 tygodniu. Opróćz tego, na wolniejsze tempo wzrostu paznokci u stóp może odpowiadać ograniczony przez buty dostęp powietrza.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 06 marca 2018 o 17:03 przez lordvader
Źródło: focus.pl
Losuj kolejne