Losowe wpisy

Patrycja "Patusia Show" Karczewska była najbardziej kontrowersyjną uczestniczką programu "Projekt Lady". Jak dziś wygląda?

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 stycznia 2018 o 17:01 przez RoundHere
Taką minę miał Robert Lewandowski po przegranej z Senegalem
Najlepszy polski napastnik w historii nie szukał usprawiedliwienia dla postawy zespołu. Faktycznie to przegraliśmy po naszych błędach. My im tak naprawdę daliśmy te dwie bramki. No niestety na Mundialu takie coś nie może się zdarzyć. Myślę, że paru innych rzeczy też zabrakło. Kuminkacji i takiej wiary w to, że możemy tutaj zwyciężyć i podjęcia ryzyka, spróbowania zagrania naprawdę do przodu, utrzymania się przy piłce oraz stworzenia sytuacji. Ostatnie podanie nie wyglądało tak, jak trzeba, i było za mało szans na oddanie strzału - powiedział w pomeczowej rozmowie z dziennikarzem TVP. Gdy już wypełnił obowiązki medialne, pocieszała go żona. Gorycz porażki musiała go boleć, szczególnie że to może być jego pierwszy i ostatni Mundial. Za 4 lata będzie 33-letnim piłkarzem, a nie wiadomo też, czy Polska w ogóle sie do rozgrywek w Katarze zakwalifikuje.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 czerwca 2018 o 11:06 przez kwiatlotosu

Nowe Świeżaki będą jeszcze fajniejsze

Znaleźliśmy na jednym z serwisów aukcyjnych z Chin zabawki, które wyglądają dokładnie jak Świeżaki - jest tam pełno róznych kształtów owoców i warzyw - z czego część z nich nie wystąpiła w obu edycjach Gangu Świeżaków w Biedronkach. Zobaczcie, jakie to - obstawiamy imiona? Na zdjęciu Ananas Andrzej!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 września 2017 o 13:09 przez Donica
Źródło: Aliexpress
Termin "błona dziewicza" znika ze słowników. Zastąpi go określenie "wieniec pochwowy"
Zmiana zostanie wprowadzona w nowym wydaniu Wielkiego Leksykonu Norweskiego - donosi norweska telewizja NRK. Wszystko zaczęło się od dyskusji na temat tego, czy norweski lekarz może na prośbę rodziców określić, czy córka jest dziewicą (sprawdzić, czy ma błonę). Ministerstwo Zdrowia, oficjalnie zapytane o ekspertyzę, wydało oświadczenie, że nie może. Do tego w swoim oświadczeniu podkreśliło, że występowanie błony dziewiczej nie jest gwarancją, że nie odbyło się stosunku seksualnego. Można nie być już dziewicą, a dalej mieć błonę, można też być dziewicą bez błony, która może na przykład uszkodzić się w trakcie jazdy konnej. Twórcy słownika zdecydowali, że sam termin "błona dziewicza" powinien zostać zastąpiony przez inny, aby nie wprowadzać w błąd. Tak powstało słowo "skjedekrans", które na polski mozna przetłumaczyć jako "wieniec pochwowy".
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 27 listopada 2017 o 13:11 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.nrk.no/norge/_jomfruhinna_-byttes-ut-med-nytt-ord-i-leksikon-1.13785213

Kobieta hodowała go 85 LAT

Poważnie - z takim czymś zjawiła się u dr Sandry Lee mówiąc, że ma to tak naprawdę od urodzenia, tylko że na stare lata zaczęło się powiększać.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 kwietnia 2018 o 14:04 przez Donica
Źródło: https://www.wittyfeed.me/story/60926/she-ignored-her-blackhead-for-85-years
Grace J Teal pokazała pupę na korcie tenisowym.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 lipca 2018 o 12:07 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/missgracejtealofficial/?hl=en
Dziewczyna Cristiano Ronaldo pokazała gołą pupę. Nie jesteśmy zachwyceni jej kształtem.
Georgia Rodriguez, czyli obecna dziewczyna Cristiano Ronaldo postanowiła pokazać się światu z innej strony. Na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji wystąpiła w kreacji, która niemal całkowicie odkrywała pośladki modelki. Sama Georgia nic sobie z tego nie robiła - wręcz przeciwnie - ustawiała się do reporterów w taki sposób, by jak najlepiej zaprezentować swoje dwa duże atuty. My jednak nie jesteśmy nimi jakoś specjalnie zachwyceni.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 września 2018 o 10:09 przez MarcinZfejsa
YouTuber, który zbadał były bunkier nuklearny, znalazł tam przycisk „do zniszczenia świata”
Niektórzy mówią, że broń atomowa to jeden z najgorszych wynalazków ludzkości. Coś tak niewielkiego jest w stanie wyrządzić tak wiele zniszczeń, jak nic innego na świecie. Oczywiście technologii atomowej zawdzięczamy wiele dobrego - na przykład stanowi ona napęd dla podwodnych łodzi atomowych czy innych okrętów nawodnych, dzięki czemu mogą one nie zawijać do portów przez bardzo długi czas. Do tego wszystkiego elektrownie atomowe są stosunkowo tanie w utrzymaniu i - jeśli dobrze zarządzane - stanowią bezpieczną i ekologiczną alternatywę dla elektrowni węglowych. 

Niestety bomby atomowe to co innego. Zostały stworzone w konkretnym celu. Mówi się też, że to właśnie im zawdzięczamy tak długi okres światowego pokoju (ostatnia wojna światowa miała miejsce kiłka łądnych dziesięcioleci temu). Pomijając jednak już to wszystko, na świecie wciąż są miejsca, których obsługa czeka tylko na sygnał, aby wcisnąć przycisk i rozpętać prawdziwe piekło. Jedna wystrzelona rakieta sprawiłaby, że inne państwa odpowiedziałyby tym samym, przez co czekałby nas niechybny koniec. 

Pewien YouTuber - Drew Scanlon - postanowił wybrać się do jednego z takich bunkrów, aby pokazać swoim widzom, jak w rzeczywistości to wszystko wygląda. Całość oczywiście możecie obejrzeć już teraz. Zapraszamy. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 03 września 2018 o 17:09 przez e-wonsz
To wcale nie cellulit, choć tak wygląda
O cellulicie możemy mówić wtedy, kiedy takie kropki i wgłębienia pojawiają się w stanie spoczynku ciała - czyli kiedy po prostu stoimy prosto, bądź siedzimy. Kiedy nawet bardzo szczupła osoba ściśnie skórę palcami, to zauważy u siebie takie coś, jak na zdjęciu. To nie świadczy o początkach cellulitu - to normalne. Każdy tak ma i nie ma się czym przejmować.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 grudnia 2017 o 13:12 przez Donica
W weekend zmieniamy czas na zimowy. To będzie zmiana inna niż poprzednie
To już w najbliższy weekend - w nocy z soboty na niedzielę zmienimy czas z letniego na zimowy, dzięki czemu będziemy mogli pospać godzinę dłużej. Przestawienie czasu będzie miało miejsce dokładnie 28 października o godzinie 3 w nocy - wtedy trzeba będzie przesunąć czas na 2. To będzie wyjątkowa zmiana, bo wszystko wskazuje na to, że ostatnia tego typu. Do czasu letniego wrócimy 31 marca 2019 roku i prawdopodobnie już na zawsze zostaniemy w tej strefie czasowej. Wszystko z powodu zmian, które szykuje nam Unia Europejska. W tym roku powstał projekt, którego celem jest całkowite zniesienie zmiany czasu we wszystkich państwach członkowskich UE. Czy projekt dojdzie do skutku (prawdopodobnie dojdzie - przyp. Red) okaże się już w kwietniu przyszłego roku - jeżeli tak się stanie to tegoroczna październikowa zmiana czasu z letniego na zimowy będzie tą ostatnią.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 października 2018 o 11:10 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://businessinsider.com.pl/
Losuj kolejne