Losowe wpisy

Mężczyźni i kobiety nawiązują przyjaźnie w inny sposób

Panowie często uważają, że kobieca przyjaźń jest nieszczera. Wiele pań z kolei sądzi, że męska przyjaźń nie istnieje w ogóle, a faceci to po prostu kumple. My jesteśmy przekonani, że zarówno kobieca, jak i męska przyjaźń są prawdziwe. Te relacje po prostu trochę się od siebie różnią.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 lipca 2018 o 12:07 przez lordvader
Wyciekł wygląd nowego iPhone'a - mamy pierwsze zdjęcia następcy iPhone'a X.
Zdjęcia atrap nowego iPhone'a wrzucił na swojego Twittera Ben Geskin, który już niejednokrotnie publikował przecieki, które później się potwierdzały. Opierając się na najnowszej wrzuconej przez niego fotce widzimy, że iPhone X Plus ma obiektywy przypominające te znane z zeszłorocznej X-tki, a mniejszy model ma tylko jeden obiektyw, podobnie jak iPhone 8.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 lipca 2018 o 12:07 przez MarcinZfejsa
Marta Kaczyńska, mimo różnego rodzaju przejść w życiu prywatnym, najwyraźniej nie straciła wiary w instytucję małżeństwa.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 lipca 2018 o 13:07 przez kwiatlotosu
Bardzo niepokojące zachowanie Barbary Kurdej-Szatan. Jej fani są załamani.
Basia Kurdej-Szatan to jedna z najbardziej lubianych krajowych celebrytek. Zawsze chętna do kontaktu z fanami, odpisująca na wiadomości, uśmiechnięta. Od jakiegoś czasu coś jednak się zmieniło. Gwiazda na kilka dni zniknęła z mediów społecznościowych, przestała również odpowiadać na pytania i wiadomości. Artystka dopiero po kilku dniach opublikowała zdjęcie na Instagramie, gdzie częściowo wytłumaczyła się ze swojej nieobecności. Twierdzi, że jest zmęczona i cierpi na ciągły brak czasu. "Wybaczcie, ale wyłączam się na jakiś czas… Trzymajcie się" – napisała Barbara Kurdej-Szatan, dodając hashtag #ChwilaDlaSiebie.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 lipca 2018 o 13:07 przez MarcinZfejsa
23-letnia Aleksandra Osipowa z Rosji po ogromnej metamorfozie jest gwiazdą Internetu!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 lipca 2018 o 14:07 przez jatoja
Użytkowniczka Instagrama o pseudonimie @lauracocoreiss przeznaczyła gigantyczną sumę w zamian za informacje, które doprowadzą ją do hejtera, który prześladuje ją i jej córkę od ponad 2 lat. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 lipca 2018 o 14:07 przez MarcinZfejsa
Typowe w zawodzie chirurga.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 30 lipca 2018 o 14:07 przez kwiatlotosu
Lekarz wspomina ostatnią wizytę zmarłej Kory: "Ja nie chcę umierać!"
Krzysztof Gojdź to jeden z najbardziej znanych polskich lekarzy, zajmujących się medycyną estetyczną. Jego klientkami są przede wszystkim gwiazdy polskiego show biznesu. To właśnie jemu Kora na jednej z wizyt w obliczu zbliżającej się śmierci zdradziła swój największy sekret. Artystka zmarła 28 lipcaTo była osoba, która pojawia się i w sekundę roztacza magiczną aurę. Niewiele osób to ma. Gdy poznaliśmy się kilka lat temu, emanowała niezwykłą charyzmą i pozytywną energią. Zarażała nią - wspomina Gojdź. Wspomniał, że choć artystka nie użalała się nad sobą, to w jej wypowiedziach można było dostrzec, że boi się śmierci.– Bezwzględnie się jej bała. Wypierała ją i nie chciała odchodzić. Powtarzała, że będzie walczyć do końca. – podkreśla lekarz.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 lipca 2018 o 14:07 przez jatoja
Źródło: https://pikio.pl/kora-ostatnia-wizyta-dramat/
Cole i Dylan Sprouse'owie uchodzą za jedną z najpopularniejszych par braci-bliźniaków w show-biznesie. Największą sławę przyniósł im serial "Nie ma to jak hotel", który był emitowany w Disney Channel w latach 2005-2008. Później zagrali w spin-offie produkcji - "Suite Life: Nie ma to jak statek" oraz filmie "Nie ma to jak bliźniaki: Film".
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 lipca 2018 o 14:07 przez jatoja
37-letnia Riona Kelly z Halifax w Wielkiej Brytanii ma za sobą wyjątkowo trudną przeszłość. W 2015 roku nagle zemdlała, a gdy ocknęła się w szpitalu, okazało się, że nie może ruszać nogami. Diagnoza lekarzy była bezlitosna: udar mózgu, który doprowadził do paraliżu od pasa w dół. Ale nie to było najgorsze.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 lipca 2018 o 15:07 przez kwiatlotosu
Losuj kolejne