Losowe wpisy

Pilne! Zamachy na Wielkanoc w trzech kościołach - ponad 130 osób zabitych i 400 rannych!
W niedzielę Wielkanocną w trzech kościołach oraz w trzech hotelach na Sri Lance w miastach Kolombo, Negombo oraz Batticaloa doszło do ataku zamachowców-samobójców. Do ataku doszło, gdy wierni uczestniczyli w nabożeństwach Wielkanocnych. Wybuchy miały miejsce w tym samym czasie i władze kraju są pewne że były przemyślane i zaplanowane. Reuters podaje pierwsze informacje o 140 ofiarach śmiertelnych i ponad 400 rannych. BBC informuje z kolei, że za zamach odpowiadają prawdopodobnie muzułmanie.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 kwietnia 2019 o 09:04 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/sri-lanka-eksplozje-w-kosciolach-i-hotelach-wiele-ofiar/ly9lyrd
Ojciec Tomasza Mackiewicza twierdzi, że Elizabeth mogła wprowadzić innych w błąd
"Tomek potrafi przesiedzieć w jamie w takich warunkach sześć dni" – mówi w rozmowie z naTemat Witold Mackiewicz, ojciec Tomasza, czyli himalaisty, który utknął na szczycie Nanga Parbat. Według niego jego syn nadal żyje i trzeba zorganizować mu pomoc. Choć Elizabeth Revol po odratowaniu stwierdziła, że Tomasz Mackiewicz nie miał szans na przeżycie z powodu licznych odmrożeń, dla ojca nadzieja umiera ostatnia. "Tomek nie został sprawdzony. Uznano, że Revol powiedziała coś i tak jest. A ona nie jest ani lekarką, ani ekspertem. Sama była w złej kondycji i mogła mieć halucynacje. Mogła mieć różne zakłócenia związane z tą sytuacją. Nadzieja umiera ostatnia. Ja jestem przekonany, że Tomek żyje" – podkreśla ojciec himalaisty. Powstała już specjalna grupa, która chce sprawdzić co się z nim stało i sprowadzić go w dół. Pojawia się kolejna kwestia: jak pomóc Mackiewiczowi, który utknął pod szczytem Nanga Parbat. Ojciec himalaisty wizję ma dość... szaloną: "Robimy wszystkiego, żeby dowieść, że żyje. Żeby ewentualnie drony podrzuciły mu środki do dalszego przetrwania, a później przyjdzie czas na to, żeby go sprowadzić w dół" – mówi Mackiewicz.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 29 stycznia 2018 o 13:01 przez jatoja
Źródło: http://natemat.pl/228523,to-jeszcze-nie-koniec-ojciec-tomasza-mackiewicza-nie-poddaje-sie-i-organizuje-druga-akcje-ratownicza
Choć Crocsy nigdy nie cieszyły się dobrą opinią są bardzo popularne! Ciekawe czy ta moda też się przyjmie...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2018 o 09:07 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 października 2017 o 13:10 przez RoundHere
Słowo goryl pochodzi od greckiego "Gorillai", które oznaczało "plemię owłosionych kobiet".
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 01 września 2017 o 16:09 przez lordvader
Źródło: wikipedia.pl
Fabijański: "Nie zdradzam, to FRAJERSTWO I TCHÓRZOSTWO"
Nie zdradzam. To frajerstwo i tchórzostwo. Może łatwiej mi kontrolować zmysły, bo nie piję od 11 lat. (...) Moja szczerość jest czasem brutalna, ale nie potrafię inaczej - podkreśla były chłopak Olgi Bołądź Sebastian Fabijański. Fanki oszalały na punkcie tego wyznania. "To jest prawdziwy facet!", "Ma rację, zdradzają zakompleksione p*zdeczki nie faceci" - zachwycają się w komentarzach.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 października 2018 o 09:10 przez jatoja
Co na to Agata Duda? Prezydent opowiada o swoich... byłych dziewczynach
– Miłości i dziewczyn miałem kilka, choć z żoną poznaliśmy się jeszcze w czasach liceum. Na imprezie. Ostatnie dni maja 1990 roku – wspominał prezydent. Chociaż Agata nie była pierwszą dziewczyną, z którą łączyła go nić namiętności, to prezydent mocno podkreśla, że to właśnie jego obecna kobieta jest tą najważniejszą. – Żona jest największą miłością mojego życia… – szczerze wyznał.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 grudnia 2018 o 11:12 przez jatoja
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=EEvsEYfbYUQ
Magda z Big Brothera opowiedziała o związku z Olehem: "Ja bym bardzo chciała"
Rozmawiałam z Olkiem wczoraj. Kilka godzin w hotelu gadaliśmy, ale jeszcze mamy naprawdę dużo do pogadania więc nie jest jeszcze nic wyjaśnione.Tak, moi znajomi się już nawet spotkali z Olkiem, więc to był taki pierwszy step, że może to jakoś się ułoży. Niektórzy go zaakceptowali i pozytywnie się wypowiedzieli na jego temat, inni troszkę gorzej więc uczucia są mieszane. Wydaje mi się, że ja chyba na razie zdecydować sama. Przemyśleć co i jak. Może poznamy się bez kamer, wtedy zadecydujemy. Ja bym chciała żeby się udało. Mam nawet jego wisiorek. No zobaczymy. Nie będę się na razie nikogo słuchać tylko sama muszę do tego dojść, więc trochę czasu trzeba – cytujemy wypowiedź Madzi w rozmowie z portalem WP
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 czerwca 2019 o 18:06 przez jatoja
Mało kto wie ten jeden fakt na temat Biedronki
Mało kto wie, że sieć sklepów Biedronka tak naprawdę została założona przez... Polaka! W Poznaniu, w 1995 roku powstał pierwszy sklep sieci - założył go Mariusz Świtalski, a dopiero w 1997 roku spółka Jeronimo Martins odkupiła od niego ponad 200 sklepów i dalej rozbudowywała korporację. Mało kto o tym wie, że z założenia sklep jest polski!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 08 marca 2018 o 14:03 przez Donica
Joanna Krupa wreszcie pokazała ciążowy brzuszek!
26 maja na antenie Dzień Dobry TVN celebrytka zaskoczyła widzów, oświadczając wszem i wobec, że spodziewa się pierwszego dziecka. 40-latka zaszła w ciążę, przyznając goszczącym ją prowadzącym, iż "zawsze chciała być matką i cieszy się, bo tyle czekała na właściwą osobę". Od momentu, w którym gwiazda podzieliła się ze światem radosną nowiną, Joasia nie może przestać obnosić się z błogosławionym stanem. We wtorek Krupa udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak celebrytka eksponuje swój nieco zaokrąglony brzuch. Rano brzuszek malutki, a jak przyjdzie wieczór, to wielki - napisała Joanna. "Wyglądasz przepięknie! Ciąża Ci służy", "Rozpiera mnie ogromna radość, jak patrzę na to zdjęcie! Piękna!", "Miałam tak samo. Rano nic, a wieczorem - jak w ósmym miesiącu. Ty akurat wyglądasz cudownie" - pisali.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 maja 2019 o 20:05 przez jatoja
Losuj kolejne