Losowe wpisy

Z ostatniej chwili! Ewa Farna urodziła! "Jesteśmy zdrowi i szczęśliwi"
Parę dni temu stałam się mamą. Poproszę o respektowanie naszej prywatności i spokoju, który teraz potrzebuję, jak każda mama. Jesteśmy zdrowi i szczęśliwi - napisała pod fotografią na Instagramie z synkiem.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 06 czerwca 2019 o 15:06 przez jatoja
Już jest! Oficjalny zwiastun "Once Upon a Time in Hollywood" Tarantino z Rafałem Zawieruchą
Już od początku było wiadomo, że “Once Upon a Time in Hollywood” będzie filmem wyjątkowym. Świadczy o tym m.in. gwiazdorska obsada, którą zebrał reżyser. Na ekranie zobaczymy m.in. Leonardo DiCaprio, Brada Pitta, Margot Robbie, Ala Pacino, oraz polskiego aktora - Rafała Zawieruchę. Ten ostatni wcieli się w rolę innego Polaka, czyli reżysera Romana Polańskiego. Z kolei Margot Robbie zagra Sharon Tate, czyli żonę Polańskiego. Tate została zamordowana właśnie latem 1969 roku - była wtedy w 9. miesiącu ciąży. Tarantino wielokrotnie podkreślał, że od dawna chciał oddać hołd dawnym czasom Fabryki Snów. “Pracowałem nad tym scenariuszem przez 5 lat, a w Los Angeles mieszkałem większość życia, także w 1969 roku, gdy miałem 7 lat. Jestem bardzo podekscytowany tym, że mogę opowiedzieć historię Los Angeles i Hollywood, które już nie istnieją” - mówił reżyser w rozmowie z mediami.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 marca 2019 o 19:03 przez jatoja
Tak 5 lat temu wyglądała Taylor Swift
Od tamtej pory bardzo wiele się u niej zmieniło. Jej kariera nie tylko ruszyła z kopyta, lecz także wygląd fizyczny nie pozostał taki sam. Taylor ma obecnie zupełnie inną fryzurę i wygląda zdecydowanie mniej naturalnie - a szkoda. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 listopada 2017 o 14:11 przez e-wonsz
Ponad 40 osób twierdzi, że zostało oszpeconych przez jednego za najbardziej znanych chirurgów plastycznych w Brazylii. Specjalista miał im wstrzyknąć nieprzetestowaną wcześniej substancję, która zamiast pomóc, sprawiła że ich twarze uległy deformacjom i widocznym zniekształceniom. Co ciekawe, jak donoszą krajowe media, lekarz, który wstrzyknął w twarze pacjentów problematyczną substancję nie poczuwa się do winy i twierdzi, że nic się nie stało. Z tego powodu jego pacjenci postanowili się ujawnić i pokazali swoje twarze w mediach społecznościowych. Od tego momentu sprawa nabrała tempa i zainteresował się nią wymiar sprawiedliwości.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 grudnia 2018 o 01:12 przez MarcinZfejsa
Źródło: fakt.pl
Z ostatniej chwili! Nie żyje model Zombie Boy znany z teledysków Lady Gagi i Honoraty Skarbek
Nie żyje Rick Genest. Alternatywny model, znany lepiej jako Zombie Boy, zmarł w wieku 32 lat. Kanadyjczyk popełnił samobójstwo. Jego martwe ciało znaleziono w mieszkaniu. Przypomnijmy, że artysta, aktor i model zyskał międzynarodową sławę w 2011 roku, po tym jak wystąpił w teledysku Lady Gagi do piosenki "Born This Way". Pokrytego tatuażami modela można też oglądać m.in. w wideoklipie "Sabotaż" polskiej piosenkarki Honoraty Skarbek z 2012 roku. Rick był jakiś czas temu gościem programu "Dzień Dobry TVN" przy okazji wizyty w Polsce. Lady Gaga zareagowała na tragiczne wieści o samobójstwie Zombie Boy'a na Twitterze. Wokalistka jest "więcej niż zdruzgotana". Przy okazji, artystka zachęciła każdego, kto cierpi z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym, by zwrócił się o pomoc do przyjaciół i rodziny - Musimy się nawzajem ratować - dodała.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 sierpnia 2018 o 03:08 przez jatoja
Źródło: https://pitchfork.com/news/rick-zombie-boy-genest-star-of-lady-gagas-born-this-way-video-dead-at-32/?mbid=social_facebook
Tak Justyna Żyła spędziła święta! W towarzystwie Dominiki Tajner jadły wielkanocne śniadanie
W Tańcu z Gwiazdami była żona skoczka zaprzyjaźniła się z Dominiką Tajner. Dziewczyny wiele łączy, obie zostały porzucone przez mężów i mieszkają niedaleko siebie. Góralki pochwaliły się na Instagramie, że spędziły wspólnie Wielkanoc.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 kwietnia 2019 o 13:04 przez jatoja
Przyjrzyj się temu zdjęciu, aż zaczniesz czuć się dziwnie
Tryptofobia, czyli lęk przed dziurami, to bardzo dziwne schorzenie. Cierpi na nią kilka procent ludzi - objawia się tym, że czujemy się dziwnie, kiedy oglądamy takie zdjęcia, jak to powyżej. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 listopada 2017 o 16:11 przez Donica
Złodziej przestraszył się 91-letniej babci. Była naga
Pewien złodziej na własnej skórze przekonał się o tym, że z babcią nie warto zadzierać. Młody mężczyzna postanowił obrabować jeden z domów w Yarmouth w stanie Massachusetts. Takiego widoku chyba się nie spodziewał. "Moja 91-letnia żona wyszła z łóżka kompletnie naga. Zobaczył ją młody człowiek, który mógł mieć ze 20 lat. To musiał być dla niego szok. Mógł zemdleć" – relacjonował później gospodarz domu Jack Mulkeen telewizji 7 News Boston. Intruz jednak nie stracił przytomności. Zachował zimną krew i szybko opuścił budynek przez piwnicę. Na odchodne rzucił "przepraszam, proszę pani".
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 29 października 2017 o 13:10
Źródło: http://whdh.com/news/naked-91-year-old-woman-confronts-yarmouth-home-intruder-after-dogs-alert/
Nie żyje aktorka Alina Jankowska
Cerpiała na alzheimera. Już od dłuższego czasu stan jej zdrowia pogarszał się, o czym informował mąż aktorki. Odeszła w wieku 94 lat. O śmierci Aliny Janowskiej poinformował prezes Związek Artystów Scen Polskich. Aktorka znana była głównie z serialu "Wojna domowa", jednak młodsi widzowie zapamiętali ją jako Eleonorę w "Złotopolskich", grała również w serialu "Czterdziestolatek" oraz "Plebanii". Ostatni raz pojawiła się publicznie w marcu 2013 roku podczas 34. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, gdzie świętowała swój jubileusz pracy artystycznej.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 listopada 2017 o 16:11 przez jatoja
Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zmarla-aktorka-alina-janowska/nzfc9wk?utm_source=onet40&utm_medium=referral&utm_campaign=share_from_detail_top
Trochę mu przygrzało słoneczko. Jechał nago na skuterze. "Siurek mu latał jak śmigło helikoptera".

Mieszkaniec powiatu Märkisch Oderland z uwagi na wysokie temperatury postanowił ścignąć swoje ubrania i zupełnie nago jeździł po mieście. Jednak nie zapomniał o zasadach bezpieczeństwa: wciąż miał na sobie kask i buty. Dla wygody pod pośladki wsadził sobie ręcznik, żeby nie przyklejać się do siedziska.

Policjanci, kiedy już otrząsnęli się z pierwszego szoku, zapytali go, dlaczego nie jest ubrany. Ten odpowiedział po prostu: "Jest bardzo gorąco". Okazało się, że ubranie miał ze sobą, ale schowane w bagażniku.

Policjanci podeszli do całej sytuacji z humorem i całe zajście skończyło się bez mandatu. Mimo, że w niemieckich przepisach nie ma zakazu jeżdżenia nago, mężczyzna został poproszony o założenie spodni na dalszą trasę. Kolejny patrol mógłby bowiem być mniej wyrozumiały i ukarać go za "nieobyczajne zachowanie". 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 27 czerwca 2019 o 16:06 przez Defdef
Losuj kolejne