Losowe wpisy

Co widzisz na zdjęciu? To złudzenie optyczne podzieliło internautów
Złudzenia optyczne to coś, co szczególnie upodobali sobie internauci na całym świecie. Użytkownicy sieci dosłownie uwielbiają katować swoje mózgi i rozgryzać: co widnieje na obrazku. Stworzenie takiej iluzji często wychodzi całkiem przypadkiem. Ktoś zrobi zdjęcie i pomyśli sobie, że wygląda to, jak zupełnie coś innego. Następnie wrzuca do sieci zdjęcie z pytaniem: co to jest? I podaje dwie odpowiedzi. 

Nie inaczej jest i tym razem. Użytkowniczka Marty Mula udostępniła na Twitterze swoje zdjęcie z pytaniem: co to jest? Moje plecy czy może mój kark? 

Odpowiedź na pytanie wcale nie jest taka prosta, szczególnie jeśli nie wiemy, jakiej długości włosy nosi dziewczyna - bo właśnie to przesądza o wszystkim. My jednak zostawimy was w niepewności. Musicie na własną rękę dotrzeć do prawdy. Powodzenia. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 października 2018 o 20:10 przez e-wonsz
Tomasz Komenda dostał pierwsze zadośćuczynienie
Tą historią żyje cała Polska. Tomasz Komenda został skazany na 25 lat pozbawienia wolności, odsiedział w więzieniu 18 lat, zanim okazało się, że... jest niewinny. 41-letni mężczyzna kompletnie załamał się po wyjściu na wolność. Mężczyzna mimo ogromnego wsparcia rodziny wciąż przeżywa na nowo cierpienia, jakie zadawali mu współwięźniowie i strażnicy. Został przecież skazany za gwałt i zabójstwo 15-latki. Teraz Polacy zastanawiają się jaka kwota pieniężna będzie mogła wynagrodzić mężczyźnie stracone lata młodości. Tomasz będzie walczył o odszkodowanie, póki co musi z czegoś żyć. Dlatego otrzymał... bony żywnościowo-towarowe. Nareszcie może odetchnąć z ulgą, nie być ciężarem dla rodziny. Pytanie na jak długo mu to wystarczy... Bony nie wynagrodzą mu straconych lat.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 marca 2018 o 11:03 przez jatoja
Źródło: http://www.se.pl/wiadomosci/polska/komenda-dostal-pierwsze-zadoscuczynienie-zamiast-pieniedzy-dali-mu_1046386.html
Jeżeli coś kochasz, puść to wolno. Kiedy do Ciebie wróci, jest Twoje. Jeśli nie, nigdy Twoje nie było.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 marca 2018 o 13:03 przez Defdef

Dziewczyna przyznaje się do seksu z 80 facetami

Louise Van Der Velde oficjalnie i publicznie przyznaje, że romansuje z żonatymi facetami, odkąd pamięta - miała ich na koncie łącznie 80. Najgorszy w tym jest fakt, że... jej mąż o tym wiedział, a później... zmarł. Zobaczcie, co się stało:
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 lutego 2018 o 13:02 przez Donica
Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/wielka-brytania-seksowna-wdowa-ujawnia-mialam-80-kochankow/3eqrtzx
Cała prawda o wybuchu w elektrowni jądrowej w Belgii
"Awaria elektrowni jądrowej Tihange w Belgii! Na ścianach reaktorów zauważono pęknięcia przez które elektrownia może wybuchnąć lada moment! Sytuacja jest na tyle poważna, że władze rozdają mieszkańcom jod - tak, jak u nas po awarii w Czarnobylu!"

Tego typu informacje od wczoraj krążą po polskim internecie. Plotkę jeden za drugim podają serwisy, można znaleźć też nagrania na YouTube, na których, w rytm dramatycznej muzyki podawana jest informacja o tym, by jak najszybciej udać się do apteki po tabletki z jodem. A jak sytuacja przedstawia się naprawdę?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 03 września 2017 o 20:09 przez MarcinZfejsa
Źródło: http://paa.gov.pl/aktualnosc-305-komunikat_sytuacja_w_elektrowni_tihange.html
Popularny polski Youtuber namawiał dziewczynki do rozbierania się. Jest oskarżany o pedofilię.

Kanał "Gurala" w serwisie Youtube obserwuje ponad 200 tysięcy osób, głównie dzieci. I to one padły jego ofiarą. Podczas czatów na żywo mężczyzna namawiał je do obnażania się, miał próbować także nakłaniać do seksu. Sprawą zajmują się funkcjonariusze z wielkopolskiej policji. 

W związku ze sprawą reagowali już wcześniej inni youtuberzy, m.in. Sylwester Wardęga, który prowadzi jeden z najpopularniejszych kont na Youtube. Interweniowali także użytkownicy Wykopu, zasypując kanał "Gurala" komentarzami, w których nazywali go pedofilem. "Gural" szybko stał się persona non grata w internetowym środowisku i najprawdopodobniej czekają go konsekwencje prawne. 

Dowodów na złamanie przez niego prawa nie brakuje i zobaczyć może je każdy. Czaty, podczas których młody mężczyzna nakłaniał swoich widzów, prawdopodobnie głównie małoletnich, do obnażania się i pisania wulgarnych słów krążą po sieci. Dzisiaj w mediach społecznościowych fragmenty transmisji na żywo opublikował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Możemy usłyszeć m.in. rozmowę "Gurala" z dziewczynką, którą youtuber namawia do obnażenia się.

- Na pewno siedzisz na prywatnym? - dopytuje dziewczynka. "Gural" odpowiada, że tak, a tymczasem transmisję oglądają inni jego "fani". Jego ofiarą padła także 13-letnia dziewczynka, która odmówiła rozebrania się przed kamerą. Youtuber reaguje w takich przypadkach wulgarnie - jednej dziewczynce życzy, aby została zgwałcona. Podobnych przykładów jest więcej - każdy z nich jest bulwersujący.

 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 marca 2018 o 12:03 przez Defdef
Niesamowite zjawisko nad morzem - ludzie myślą, że objawił się Jezus i nadchodzi koniec świata
Mieszkańcom Salerno - małego miasta w Włoszech objawił się Jezus Chrystus. Tak przynajmniej twierdzą osoby, które były świadkiem niezwykłego zjawiska, które pojawiło się kilka dni temu. Na fotografii widać zachodzące słońce - jego promienie padające zza chmur sprawiają złudzenie oglądania rozświetlonej figury Chrystusa Zbawiciela. Lokalny artysta, który był świadkiem niezwykłego zjawiska tak je opisuje: „Widok mnie oczarował. Niezbyt często dzielę się zdjęciami w social mediach, ale teraz poczułem, że chcę, by zobaczyli je inni ludzie. To było tak piękne” - pisze Alfredo Lo Brutto na swoim Facebooku. „To jest wielki znak z nieba, który wskazuje, że blisko jest czas powrotu zbawiciela. Najpierw jednak pokażą się jego anioły” - piszą w komentarzach internauci. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 05 marca 2019 o 20:03 przez MarcinZfejsa
Źródło: facebook
Robert Lewandowski powiedział jakie słodycze lubi wcinać, gdy nie patrzy na niego Ania.

W niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN wyemitowano drugą część rozmowy, trochę bardziej osobistą. Robert opowiadał, że chodzą z Anią i Klarą za zakupy do marketu, bo "kto miałby to robić za nich". Kupują głównie "warzywa, owoce, mięsko i rybę", chociaż jemu zdarzają się chwile słabości. 

Lubię gorzką czekoladę, minimum 70% kakao - opowiadał. Też mamy swoje słabości. Zjem kawałek i dalej nie chcę, a kiedyś potrafiłem zjeść całą tabliczkę białej czekolady.

 

Jak Ania gotuje, to ktoś musi zająć się małą. Ania gotuje w takim tempie, koktajl, przystawki, nie dość, że dobre, to jeszcze zdrowe i szybko podane - chwalił.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 lipca 2018 o 22:07 przez Defdef
Młoda matka wykąpała swoje dziecko w wybielaczu. Twierdzi, że każdy na jej miejscu zrobiłby to samo
Ogólnie wiadomo i da się to zaobserwować w internecie, że wielu ludzi żyjących wokół nas to, jakby to delikatnie ująć, osoby mniej bystre od innych. Najlepszym tego dowodem jest ostatnie wyzwanie, którego mieszkańcy USA - i nie tylko - chętnie się podejmują. „Kiki challange”, bo o nim mowa, polega na powtórzeniu układu choreograficznego, który został pierwszy raz wykonany przez znanego komika, do jednej z piosenek repera Drake'a. Komik tańczył przy otwartych drzwiach samochodu, a filmowano go z wnętrza pojazdu. 

Niektórzy jednak postanowili wejść na wyższy poziom i tańczyć, kiedy ich samochód był w ruchu - idąc obok pojazdu toczącego się powoli na luzie. Oczywiście wszystko kończy się w wielu przypadkach tak źle, jak podejrzewacie: wypadki, urazy, złamania i wiele innych uszczerbków na zdrowiu - wystarczy przejrzeć internet, aby się przekonać. 

Dzisiaj jednak postanowiliśmy poświęcić jeden z naszych wpisów pewnej niezwykłej historii. Chodzi o młodą matkę, która regularnie kąpie swoje malutkie dziecko w wybielaczu. Widząc taki nagłówek pewnie wzięliście ją od razu za idiotkę i byliście zdania, że takiej to powinni odebrać prawa rodzicielskie. Kobieta jednak miała swoje powody i gdy je poznacie, sami stwierdzicie, że zrobilibyście na jej miejscu to samo. 

Raven Ford to 23-letnia mieszkanka miasteczka Superior mieszczącego się w stanie Wisconsin w USA. Nie byłoby w niej nic dziwnego gdyby nie fakt, że kąpie ona swoją malutką córeczkę - Amelię - regularnie w wybielaczu. Wszyscy ją z tego powodu krytykują i straszą wizytą prokuratora, jednak Raven ma swoje powody. O czym konkretnie mowa? 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 01 sierpnia 2018 o 16:08 przez e-wonsz
Córki śp. Adamowicza mają dostać po jego śmierci stypendium - taki pomysł zaproponowała jedna z fundacji
Kiedy pogrzeb dobiegł końca podniesiono wiele istotnych kwestii. Jedną z nich poruszył na Twitterze prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski: Zaproponuję, aby Fundacja Unia Metropolii Polskich nosiła imię Pawła Adamowicza oraz żeby UMP ufundowała stypendia córkom śp. Pawła Adamowicza do czasu ukończenia przez nie 25 lat – czytamy. Paweł Adamowicz osierocił 16-letnią Antoninę i 9-letnią Teresę, którymi opiekuje się teraz tylko żona.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 stycznia 2019 o 11:01 przez jatoja
Losuj kolejne